„Jazz-Diremta“ įveikė „Naftos-Universiteto“ komandą ir nutraukė nesėkmių seriją

Birštono „Jazz-Diremtos“ krepšininkai nutraukė nesėkmių seriją ir NKL čempionato namų rungtynėse po dramatiškos kovos įveikė Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ komandą (88:80).

Rungtynių pradžia nieko gero aikštelės šeimininkams nežadėjo. Puolimas strigo, o gynyboje Birštono krepšininkai nesusitvarkydavo su svečiais. Po pirmo kėlinio „Jazz-Diremtos“ komanda turėjo 8 taškų deficitą (19:27).
Reikalai pasitaisė antrame kėlinyje, kuris ne tik buvo laimėtas 12 taškų skirtumu, bet ir suteikė vilties, kad šiose rungtynėse gali būti iškovota pergalė (50:46).
Tiesa, trečiasis kėlinys vėl sukėlė nemažai nerimo, nes komanda išleido iniciatyvą iš savo rankų ir už tai buvo nubausta. Po trijų kėlinių dviem taškais pirmavo svečiai iš Klaipėdos (66:68).
Visgi Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai surado jėgų dar kartą pakeisti rungtynių eigą ir laimėti rungtynes rezultatu 88:80.
Šiose rungtynėse „Jazz-Diremtos“ ekipa buvo panaši į komandą, o ne į atskirai aikštelėje žaidžiančius krepšininkus. Keturi komandos žaidėjai įmetė po 14 ir daugiau taškų. Komandą į pergalę vedė Audrius Ramonaitis (17), Paulius Kleiza (16), Simas Raupys (15), Paulius Petrilevičius (14).
„Jazz-Diremta“ iškovojo 4 pergalę. Reikia tikėtis, jog Birštonui atstovaujantys krepšininkai pradės kopti į viršų iš turnyrinės lentelės apačios.