Jaunųjų šaulių varžybose triumfavo Jiezno komanda

Gelbėkit vaikus

Gegužės 16 d. Išlaužo pagrindinės mokyklos stadione vyko tradicinės rajono jaunųjų šaulių varžybos.

Vaikinų grupėje dalyvavo keturių mokyklų komandos, merginų – trijų. Pirmiausia jaunieji šauliai išbandė jėgas individualiose rungtyse: bėgime, kamuolio metime, svarmenų kilnojime.

Varžybas vainikavo mini futbolo turnyras. Vaikinų grupėje pirmąją vietą iškovojo Jiezno futbolininkai, kurie taikiai (0:0) sužaidė su Prienų rinktine, 10:0 įveikė Klebiškio šaulius ir 4:0 – Išlaužo futbolininkus. Antrąją vietą užėmė Išlaužo, trečiąją – Prienų komandos, ketvirti liko Klebiškio futbolininkai.

Merginų grupėje nugalėjo Išlaužo futbolininkės. Aikštės šeimininkės lygiosiomis sužaidė su Jiezno merginomis ir 1:0 įveikė Klebiškio komandą. Antrąją vietą užėmė Jiezno komanda, trečios liko Klebiškio futbolininkės.

Bendroje komandinėje įskaitoje nugalėjo Jiezno šauliai, antroji vieta atiteko Išlaužo atstovams, trečioji – Prienų komandai. Vaikinų grupėje nugalėjo Jiezno šauliai, merginų – Išlaužo atstovės.

Visos komandos buvo apdovanotos ir Seimo nario Andriaus Palionio įsteigtais prizais (tortai su futbolo kamuolio simbolika) ir diplomais.