•  

     

     

     

Jaunųjų pianistų sėkmė festivalyje „PRAGUE STARS 2020“ 

MEDAL AWARD CERTIFICATE silver medal_RUGILE MACIJAUSKAITE

kvitrina.com

Spalio 29 d. vykusiame tarptautiniame nuotoliniame konkurse „PRAGUE STARS 2020“ sėkmingai pasirodė Veiverių Antano Kučingio meno mokyklos pianistai. 

Antrąsias vietas konkurse laimėjo Rugilė Macijauskaitė bei fortepijoninis trio „Voverytės“ (Arūnė Luckutė, Lėja Kačergytė, Karina Janiulytė ).

MEDAL AWARD CERTIFICATE silver medal_TRIO “VOVERYTĖS”

Veiverių A. Kučingio meno mokykloje nuo seno dirba patyrę pedagogai, kurie išaugina talentingus vaikus. Ir nors nuo 2019 metų pradžios įstaiga neturi nuolatinio vadovo, veikla sėkmingai vykdoma, o mokiniai garsina meno mokyklą, Veiverius ir Prienų rajoną.  Apie R. Macijauskaitės ir fortepijono trio „Voverytės“ laimėtus prizus rašėme. Bet tai ne vienintelės prizinės vietos įvairiuose festivaliuose. 

Meno mokyklos internetinėje svetainėje kucingis.lt  rašoma apie fortepijono trio (R. Macijauskaitė, V. Kubiliūtė, G. Tiškutė). Mergaitės dar 2018.09.31 d. festivalyje „Magic Bridges of Budapest“ tapo pirmosios vietos laureatėmis. Tais pačiais metais trio tarp prizininkų buvo tarptautiniuose konkursuose „Musica pianoforte“ (2-oji vieta), „Magic Sounds of Krakow-2019“ (2-oji vieta). 

2020 Teacher 17 RITA RIMKIENE

Pasak mokytojos metodininkės Ritos Rimkienės, R. Macijauskaitė šių metų pradžioje, kaip solistė, dalyvavo 10-ame tarptautiniame jaunųjų pianistų ir ansamblių konkurse Vokietijoje, festivalyje „Winter Stars of Dresden 2020“  ir pelnė antrąją vietą. Gegužę Lietuvoje pirmą kartą buvo organizuotas nuotolinis konkursas „Muzika @“ ir ten meno mokyklos atstovai buvo tarp prizininkų. R. Macijauskaitė ir K. Janulytė savo klasėse  iškovojo antrąsias vietas. 

2019 metais A. Kučingio meno mokyklą paliko jos ilgametis vadovas Mindaugas Labanauskas, tarp mokytojų neliko ir Rasos Derbūtienės, kurie dabar sėkmingai darbuojasi Kauno pirmojoje muzikos mokykloje. Bet darbai tęsiasi ir meno mokyklos mokiniai toliau stebina savo pasiekimais.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti