•  

     

     

     

     

Jauniai ir jaunučiai išsidalino medalius, taures ir šakočius

IMGP9779Sausio 27 d. Prienų arenoje jaunieji krepšininkai kovojo dėl Prienų rajono savivaldybės, Prienų PK ir laikraščio „Gyvenimas“ įsteigtų prizų.

Jaunučių varžybose dalyvavo penkių mokyklų komandos – „Žiburio“ ir Jiezno gimnazijų, „Revuonos“, Balbieriškio ir Pakuonio pagrindinių mokyklų. Komandos buvo padalintos į du pogrupius. Pirmajame žaidė „Žiburio“ ir Pakuonio komandos, antrajame – „Revuonos“, Jiezno ir Balbieriškio. Kaip ir buvo galima tikėtis, „Žiburio“ krepšininkai įveikė pakuoniškius, bet abi komandos tęsė kovą dėl medalių. Antrajame pogrupyje stipresni buvo „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai, antri liko jiezniškiai. Šios komandos taip pat pratęsė kovą dėl apdovanojimų.
Pagal varžybų nuostatus komandos, užėmusios pogrupiuose pirmąsias vietas, kovojo dėl nugalėtojų vardo, o antrąsias – dėl bronzos.
Rungtynėse dėl trečiosios vietos susitiko Jiezno ir Pakuonio krepšininkai. Stipresni buvo Jiezno gimnazijos atstovai (36:21), kurie ir iškovojo bronzos apdovanojimus.

IMGP9787
Finale susirungė „Žiburio“ ir „Revuonos“ komandos. Visa galva geresni buvo žiburiečiai (104:59), kurie ir tapo nugalėtojais. Sidabro apdovanojimai atiteko „Revuonos“ krepšininkams.

Jaunučių merginų grupėje dėl nugalėtojų vardo kovojo „Žiburio“ gimnazijos ir Balbieriškio pagrindinės mokyklos krepšininkės. Žiburietės buvo stipresnės ir iškovojo pirmąją vietą.

Jaunių grupėje kovėsi taip pat tik dvi komandos – „Žiburio“ ir Jiezno.  Šiose rungtynėse nebuvo aiškaus favorito, nors dauguma sirgalių prognozavo, jog laimės žiburiečiai. Jie ir laimėjo, bet kepurėmis jiezniškių neužmėtė (86:78).

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis. Komandoms iškeliavo ir šakočiai.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti