Įvažiavimo į Prienus simbolis bus keičiamas į vietinio gamintojo modelį

IMGP1180

kvitrina.com 

Prieš 5 metus transporto žiede, ties įvažiavimu į Prienus, pastatytas sklandytuvas tapo tikru miesto simboliu. Deja, jis neatlaikė oro sąlygų ir reikalauja remonto. Bet rangovas atsisako remontuoti garantinio laikotarpio metu ir savivaldybė pradėjo teisminį procesą.

Teismai nutarė, jog rangovas nesilaikė sutarties sąlygų ir priteisė savivaldybei daugiau nei pusę sutarties sumos (8500 eurų iš 15000). Sklandytuvo būklė pradėjo kelti nerimą ir buvo priimtas sprendimas skelbti naują konkursą, kurį laimėjo Pociūnuose įsikūrusi vienintelė Baltijos šalyse sklandytuvų gamintoja bendrovė „Sportinė aviacija ir Ko“.

Gegužės 20 d. prasidėjo prieš 5 metus pastatyto sklandytuvo modelio nuėmimo darbai. Jis bus pakeistas Prienų krašte pagamintu sklandytuvu. Bendrovės „Sportinė aviacija ir Ko“ direktorius Vytautas Mačiulis, paklaustas, kodėl bendrovė nedalyvavo konkurse, kuris buvo organizuotas prieš 5 metus, atsakė, jog tuomet apie jį nieko negirdėjo. Jo manymu, logiška, jog prie įvažiavimo į Prienus stovės vietinės įmonės sklandytuvas. Pasak direktoriaus, dabar nuimamas vokiškas, dar medinis sklandytuvas ir po savaitės ar dviejų transporto žiede bus sumontuotas bendrovėje „Sportinė aviacija“ pagamintas sklandytuvas, kuris taps tikru mūsų krašto simboliu ir pasididžiavimu.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti