„Iššovęs“ Mantvydas Gečionis nepadėjo „Guostai“ laimėti pirmosiose mažojo finalo rungtynėse

Gelbėkit vaikus

IGP7029

kvitrina.com

Balandžio 8 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai žaidė pirmąsias RKL „B“ diviziono mažojo finalo išvykos rungtynes su Ukmergės „Olimpo“ komanda. „Guostos“ krepšininkai į Ukmergę nuvyko aštuoniese ir tai atsiliepė žaidimo kokybei. Stakliškių krepšininkai tris kėlinius stengėsi nepaleisti aikštelės šeimininkų, bet ketvirtajame kėlinyje perdegė ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 72:59.

Mantvydas Gečionis pelnė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, bet jo ir komandos draugų pastangų pergalei neužteko.

Po geros pradžios – stabtelėjimas kėlinio pabaigoje

Kėlinio pradžioje vėl visus pradžiugino Vytautas Vaikšnis, pelnydamas tritaškį (0:3). Bet aikštelės šeimininkai nelabai norėjo užleisti svečiams žaidimo kontrolę ir rezultatą išlygino (5:5). Mantvydas Gečionis pataikė tolimą metimą (5:8). „Olimpo“ atsakas buvo galingas ir jie įgijo 5 taškų persvarą (18:13), bet neilgam ir dar po dviejų taiklių tolimų metimų „Guosta“ persvėrė rezultatą savo naudai (18:19). Visgi, po pirmojo kėlinio „Olimpas“ išsaugojo 2 taškų pranašumą (21:19).

Aikštelės šeimininkai buvo geresni

Deja, antrajame kėlinyje visą laiką pirmavo aikštelės šeimininkai. Pirmoje pusėje „Olimpo“ krepšininkai įgijo 10 taškų persvarą (33:23), bet Robertas Ruzgaitis ir Tadas Padegimas sumažino skirtumą iki trijų taškų (33:30). Tiesa, po sėkmingos atkarpos perimti iniciatyvos nepavyko ir po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkai turėjo 7 taškų persvarą (39:32).

Duobių išvengti nepavyko, bet kėlinį laimėjo

Trečiasis kėlinys buvo pilnas netikėtumų. Aikštelės šeimininkai du kartus buvo įgiję dviženklį pranašumą (44:32, 50:37). Po pirmos šalto dušo porcijos „Guostos“ krepšininkai gelbėjosi tolimais metimais (44:37). Bet aikštelės šeimininkai dar kartą trinktelėjo kaip reikiant ir vėl pabėgo. Antroje kėlinio pusėje „Guostos“ komanda žingsnis po žingsnio pradėjo lipti iš antrosios duobės ir tai darė gan sėkmingai. Likus iki kėlinio pabaigos 2 min. komandas skyrė tik 4 taškai (55:51). Deja, netaiklūs baudos metimai neleido persverti rezultato savo naudai. Trečiąjį kėlinį „Guosta“ laimėjo, bet aikštelės šeimininkai prieš lemiamą kėlinį išsaugojo 5 taškų persvarą (56:51).

Proveržis nepavyko, žaidimas nesiklijavo

Ketvirtajame kėlinyje „Guostos“ komandai nepavyko pakeisti žaidimo eigos. Aikštelės šeimininkai sužaidė geriau ir gan įtikinamai laimėjo rungtynes rezultatu 72:59.

 

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti