Išlauže užsimezgė nauja tradicija

IMGP1075Vasario 23 d. Išlaužo pagrindinės mokyklos sporto salėje buvo surengtas pirmasis stalo teniso turnyras, kuriame dalyvavo 15 vyrų ir 3 moterys.

Išlaužo seniūnas Tomas Skrupskas prisipažino, jog nesitikėjo, kad turnyras sulauks tokio susidomėjimo. Tiesa, seniūnas pastebėjo, jog turnyre svečių iš kitų vietovių buvo žymiai daugiau nei vietinių. Į turnyrą atvyko nemažai gero lygio stalo tenisininkų.

Vyrų grupėje kovos prasidėjo nuo pogrupių varžybų. Keturių pogrupių nugalėtojai ir antrųjų vietų laimėtojai sudarė finalinį aštuonetą, kuriame buvo kovojama dviejų minusų sistema. Pagrindiniai turnyro favoritai patvirtino savo statusą. Pakeliui į finalą Algis Marcinkevičius įveikė Karolį Brūzgą, o Arūnas Senavaitis pranoko Povilą Juškevičių. Kovoje dėl trečiosios vietos P. Juškevičius permainingoje kovoje (3:2) įveikė K.Brūzgą ir iškovojo bronzos apdovanojimą.

Finale susitiko A. Marcinkevičius ir A. Senavaitis. Stipresnis buvo A. Marcinkevičius, kuris ir tapo turnyro nugalėtoju. Antras likęs A. Senavaitis po varžybų naujienų portalui kvitrina.com pasakė: „Neapsigyniau nuo A. Marcinkevičiaus padavimų, o tai ir buvo pagrindinė pralaimėjimo priežastis. Varžovas buvo stipresnis.“

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti