Iš privataus verslo – į savivaldos verpetą

IMG_0043

Vacys Staknys

Prienų rajono Savivaldybės administracijos Statybos ir ekonominės plėtros skyrius pagaliau turi nuolatinį vedėją. Laimėjęs konkursą juo tapo Tomas Žvirblys, kuris iki šiol dirbo privačiame versle. Pakuonyje su žmona Birute, dukromis Lukne ir Migle gyvenantis vyras teigė, jog apie jo sprendimą dalyvauti konkurse vedėjo pareigoms užimti nežinojo ir jo žmona. Žmona Birutė dirba Prienų rajono savivaldybės Tarybos sekretore.

T. Žvirblys atviravo, jog daug metų bendraudamas su savivalda vykdė rangovo funkcijas, o dabar bus užsakovas. Paklaustas apie apsisprendimą išeiti iš  privataus verslo ir tapti valstybės tarnautoju, T. Žvirblys šiek tiek pagalvojęs pasakė, jog pagrindine priežastimi tapo noras prisidėti prie savo krašto puoselėjimo. Skyriaus vedėjas prisipažino, jog iškart pateko į darbų sūkurį ir įsiliejimas į skyriaus darbą dažniau vyksta objektuose, nei kabinete. Visgi, T. Žvirblys pastebėjo, jog sutartys su rangovais dažniausiai palankios pastariesiems ir neretai apsunkina savivaldybės darbuotojų darbą. Vieno iš  pagrindinių Savivaldybės administracijos skyriaus vadovas pažadėjo, jog sutartys su rangovais bus griežtinamos.

T. Žvirblys teigė, jog iš Savivaldybės administracijos vadovų gavo visišką laisvę veikti, aišku,  kompetencijos ribose.
Ką gi, smagu, kad naujasis Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vedėjas ėmėsi iniciatyvos, o apie jo darbo rezultatus spręsime vėliau.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti