Iš pareigų traukiasi Jiezno gimnazijos direktorius

Jiezno-gimnazijaNuo gruodžio 19 d. Jiezno gimnazijai vėl laikinai vadovaus Danutė Bajorienė, nes, pasak Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Algio Marcinkevičiaus, administracija gavo dabartinio vadovo Povilo Veterio pareiškimą apie atsistatydinimą.

A. Marcinkevičiaus teigimu, direktorius savo sprendimą motyvavo tuo, kad nesugebėjo įgyvendinti užsibrėžtų tikslų ir suvienyti gimnazijos bendruomenę.

Administracijos direktorius įsitikinęs, jog įstaigoje situacija nepasikeis ir pasitraukus P. Veteriui, nes tai ne vieno žmogaus problema.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rima Zablackienė atskleidė faktą, kuris galėjo tapti „paskutiniu lašu perpildytoje problemų taurėje“ – gimnazijos ugdymo procese dalyvavo mokytojas, neturėjęs sutarties su įstaiga. Pasak R. Zablackienės, šis faktas patvirtintas ne tik savivaldybės administracijos komisijos, bet ir Darbo inspekcijos.

Primename, jog Jiezno gimnaziją „šlovino“ ne viena konfliktinė situacija, kurių epicentre buvo dabartinis įstaigos direktorius.

Taip pat skaitykite

35 komentarai

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti