• prienuspauda

   

   

   

   

Iš pareigų traukiasi Jiezno gimnazijos direktorius

Jiezno-gimnazijaNuo gruodžio 19 d. Jiezno gimnazijai vėl laikinai vadovaus Danutė Bajorienė, nes, pasak Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Algio Marcinkevičiaus, administracija gavo dabartinio vadovo Povilo Veterio pareiškimą apie atsistatydinimą.

A. Marcinkevičiaus teigimu, direktorius savo sprendimą motyvavo tuo, kad nesugebėjo įgyvendinti užsibrėžtų tikslų ir suvienyti gimnazijos bendruomenę.

Administracijos direktorius įsitikinęs, jog įstaigoje situacija nepasikeis ir pasitraukus P. Veteriui, nes tai ne vieno žmogaus problema.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rima Zablackienė atskleidė faktą, kuris galėjo tapti „paskutiniu lašu perpildytoje problemų taurėje“ – gimnazijos ugdymo procese dalyvavo mokytojas, neturėjęs sutarties su įstaiga. Pasak R. Zablackienės, šis faktas patvirtintas ne tik savivaldybės administracijos komisijos, bet ir Darbo inspekcijos.

Primename, jog Jiezno gimnaziją „šlovino“ ne viena konfliktinė situacija, kurių epicentre buvo dabartinis įstaigos direktorius.

Taip pat skaitykite

35 komentarai

 1. Vėtra

  tikriausiai neatsirastų nei vieno pavydinčio būsimam Jiezno gimnazijos vadovui, o stiprybės palinkės ko gero kiekvienas.Tolerancija nešališkumas,gebėjimas suburti kolektyvą,pagarba kitaminčiui ir dar daug kitų savybių prireiks naujam vadovui , norint pasiekti gerų rezultatų.Tad su artėjančiais Naujaisiais, GERŲ ŠVENČIŲ VISIEMS MUMS

  Atsakyti
 2. mama

  Nustokit pavydėt, jei tas žmogus jums nepatinka, neturėkit su juo reikalu, kam čia tie juokingi sakiniai.
  Protinga, nuoširdi ir darbšti moteris, viskas bus puiku.
  Manau situacija tikrai pagerės.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti