•  

     

     

     

Ir kaip gera išgirsti, kai tau sako: TU KITOKIA!

IMGP1953

Vilija Čiapaitė

Butikas Birštone jau penkerius metus sulaukia vis daugiau moterų, vyrų, kurie nori stilingų ir patrauklių rūbų, patarimų, kokie papuošalai ar kitos smulkmenos yra madingi. Tam, kad nesustotume laike, Butiko savininkė Asta Kilmanienė rengia susitikimus su šalyje žinomais stilistais, makiažo meistrais ir kitais grožio specialistais.

Šiais metais aplankius Butiką Birštone teko pasidžiaugti, jog į renginį „Tu kitokia“ atvyko daug moterų, merginų ir net keletas vyrų. Žvelgdama į pasipuošusias moteris, pasidžiaugiau, jog atėjo laikas, jog jos jau ne tik namų židinio saugotojos, bet ir mylinčios save bei aplinkinius. Džiugu, jog kiekviena atėjusioji stebino stipria vidine jėga ir noru sužinoti vyraujančias mados, makiažo tendencijas.

Tik jausdamasi patogiai būsi kitokia

Stilistė Viktorija Šaulytė nukėlė moteris į kitą požiūrio lygį, kaip suderinti rūbus, kurie kartais užmiršti „pasislėpę“ spintoje užima vietą. Pasak jos, prieš skubėdami į parduotuves, pirmiausiai iškuopkime spintas ir surūšiuokime rūbus į tris krūveles. Kiekviena krūvelė, tai tarsi rūbų nueito, atsinaujinančio ar duodamo kito gyvenimo kelias. Juk ne paslaptis, jog moterys kaskart įsigyja vis naują rūbą, tačiau nesusimąsto, jog tie, kurie užmiršti, irgi laukia savo eilės. Derinimas, naujų tendencijų išbandymas, spalvų, aksesuarų pritaikymas moteris daro kitokias, laisvas. Tad prieššventiniu laikotarpiu reikia visų pirma peržvelgti spintų turinį, pasilikti klasikinius rūbus ir tik tada patraukti parduotuvės link, su mintimi, ką galima pritaikyti prie rūbo, kuris buvo atrastas, ir įpūsti jam kitokios, mielos širdžiai ir sielai madingos spalvos, mielos smulkmenos, aksesuaro. „Tik jausdamasi patogiai būsi kitokia“, – sakė stilistė Viktorija. Spalvos ir tai, ką dėvi – tai ir yra tavo mados tendencija. Pačios ją kuriame, dėl to ir puikiai jaučiamės, tad griežtų taisyklių madoje nėra. Tegalime prisitaikyti detales, smulkmenas ir visuomet atrodysime patraukliai. O vyrams, norintiems prisitaikyti prie žavingai atrodančių moterų, stilistė pašmaikštavo: „Galima apsiauti kojines tokios spalvos, kaip ir jų moters suknelė ar švarkelis“.

Beje, moterys jaučiasi patogiai, kai patalynė, vonios rankšluosčiai taip pat atspindi jų vidinį pasaulį, tad būti kitokia – vadinasi būti laisva ir nepriklausoma nuo griežtų mados taisyklių.

Makiažo meistrė supažindino su šios srities mados tendencijomis. Spalvos, atspalviai ir pabrėžtumo linijos – visa tai moterų grožio ir pasitikėjimo savimi atspindys.

O kas namuose neturi kvepiančios ar masažinės žvakės? Puikias šių namų grožio ir minties tyrumą atspindinčias šviesos dalintojas – žvakes – šokiu ir eilėmis apipynė viešnia, kuri sakė, jog žvakė, kaip ir žmogus, turi širdį (medvilninį knatą), tvirtą pagrindą ir skleidžia šviesą bei šilumą. Ir namai, kvepiantys svaiginančiais žvakių skleidžiamais kvapais, kaip ta muzika – nuteikia poilsiui, pokalbiui, ramybei.

Visų pristatymų Birštono Butike nesuminėsi. Žvelgdama į renginio viešnias tik tegaliu pasakyti, jog jos dabar daug labiau myli save, o kai myli save – esti laimingos. Laimingos moterys įgauna pasitikėjimo ir atsiskleidžia kaip asmenybės, branginančios savo šeimą, draugus, aplinkinius.

Manau, to ir siekiama tokiais renginiais, kaip „Tu kitokia“. Juk mes esame moterys ir esame skirtingos vidumi, išore, kalba, judesiais ir bendravimo maniera. Ir kaip gera išgirsti, kai tau sako: TU KITOKIA!

Juk ne veltui Butikas Birštone siūlo stilingus drabužius moterims, vyrams, vaikams. Čia, meno galerijoje, gali rasti autorinių darbų: rūbų, aksesuarų, taip pat rankų darbo interjero detalių, papuošalų, suvenyrų ir kt. Čia galite įsigyti ir garsių prekinių ženklų rūbų, įvairiausių drabužių skirtų išeigai ir kasdieniam nešiojimui.

Ir dar. Butiko atidarymo metu prieš penkerius metus Astos vyras yra pasakęs „…jog jis gyvena ir dirba tam, kad jo mylimoji jaustųsi laiminga, o galerija – tai tik nedidelis žiupsnelis jos svajonių išsipildymui“. Tad prieššventiniu laikotarpiu linkiu, kad visoms moterims ir ne tik joms, nors maža kruopele svajonės išsipildytų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti