•  

     

     

     

     

Į Prienus ateina žemų kainų tinklas

kvitrina.com

Lietuvos mažmeninės prekybos tinklas, kartu su partneriais valdantis „Jeans & You“, „Kietas stilius“ bei „Kentas“ parduotuvių tinklus, prekiaujantis apranga, apatiniu trikotažu, galanterija bei aksesuarais, pradeda plėtrą ir po rajonus.

Pirmosios parduotuvės buvo atidarytos Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Telšiuose, Mažeikiuose, Ukmergėje, Utenoje, Druskininkuose bei Marijampolėje.

rubai

2020 m. pavasarį planuojama atidaryti „Jeans & You“ parduotuvę Prienuose. Tikimasi sukurti 3 darbo vietas. Veikla bus vykdoma išnuomotose 300 kv/m patalpose J. Brundzos gatvėje.
Lietuvoje privataus kapitalo tinklas vystosi daugiau kaip 20 metų.

Šiuo metu patalpose vykdomi baigiamieji darbai. Užbaigtas fasado I etapas.

pastatas

Modernų grafikos piešinį ant sienos savininkai rinkosi iš Prienų krašto menininkų. Jie išsirinko talentingo ir jauno, jau spėjusio išgarsėti Lietuvoje, perspektyvaus menininko, „Žiburio“ gimnazijos mokinio Arno Rasimavičiaus kūrinį „ Aš – prienietis“.

Ši mintis jiems jau brendo nuo pat statybų pradžios. Kaip sakė bendrovės vadovas Valdas Petruškevičius, „tik vietinis menininkas gali pajausti ir suprasti savo krašto dvasią, kultūrą, svajones ir lūkesčius, suprasti, kuo didžiuojasi ir džiaugiasi vietinis žmogus“.

Vadovas paminėjo, kad iš pastato tikimasi ne tik komercinio objekto, bet ir šiuolaikiškumo, šiltumo, jaukumo bei užkrečiančio pavyzdžio vietos verslininkams didinant Prienų krašto patrauklumą, puoselėjant miesto įvaizdį. Tuo pačiu siekiama, kad pastatas įsilietų į miesto kontekstą.

Parduotuvės II etapo užbaigimui dar kuriamas piešinys ir ant kitos fasado pusės.

 Piešinio idėjos ir atlikimo autorius Arnas Rasimavičius.

 

 

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti