• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Humoro šventė „Juokis -2015“ Prienuose

AFISA-Prienai sp-horBalandžio 19 d., šeštadienį , 14 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyks humoro šventė JUOKIS – 2015. Naujas programas rodys šeši geriausi Dzūkijos ir Suvalkijos humoro kolektyvai. Dalyvaus svečiai iš Vilniaus.

   Dzūkiško humoro dozę dovanos legendiniai DZYVŲ DZYVAI iš Lazdijų (vad. Birutė Vanagienė). Programoje „Socialinės pašaipos“ juokiamasi iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių santykių, iš susvetimėjimo, sumaterialėjimo. Be kitų artistų žiūrovus vėl džiugins populiarusis   kaimietės Apolonijos ir miestietės Kunigundos duetas. Lazdijiečiai džiugina originaliais scenarijais , aštriu , bet geranorišku humoru. Du puikūs kolektyvai atvyks iš Varėnos rajono. „SPANGUOLĖ iš Marcinkonių (vadovės Rimutė Avižinienė ir Natalija Čeplikienė) programoje „Tik nešauki!“ ironiškai žvelgs į mažo žmogaus pastangas kaip nors išgyventi . M T V iš Matuizų (vad. Irena Čeplikienė) ragins – „Nebūk pesimistas!“, kvies visas problemas spręsti linksmai, su dainomis… Abu šie kolektyvai žavi temų aktualumu, raiškia, šaržuota vaidyba, skambia dzūkų tarme. Garsusis estrados teatras „SPRIGTAS “ iš Alytaus rajono (vad. Irena Abromavičienė) rodys programą „Šerlokas Holmsas ir draugai“ . Kaip ir dera teatrui, alytiškiai ieško platesnio temų rato, įdomesnių raiškos formų.

Suvalkijos garbę gin s satyros teatras „KANAPA“ iš Šakių r. Kudirkos Naumiesčio (vad. Laima Mockevičienė). Šis skaitlingas ir spalvingas kolektyvas rodys „Don Kichoto ir Sančos Pansos nuotykius Lietuvoje“. Gausiai muzikiniais šlageriais perpintą programą jau rodė LRT televizija, bet tai buvo sutrumpintas variantas, o dabar žiūrovai turės progą pamatyti visą pasirodymą.

02 iš Vilkaviškio policijos komisariato (vad. Vitalijus Šidiškis ) , vienintelis toks kolektyvas Lietuvoje, kuriame juokauja vien pareigūnai . Jie pasiūlys „ Šventinį kokteilį“- rodys geriausių programų linksmiausias scenas.

Šventės programą paįvairins humoristai iš Vilnaus. Regimantas Kaškauskas   dovanos linksmų   kupletų pynę, o Vaclovas Vičius pažers ironiškų epigramų.

JUOKIO šventė Prienuose vyks po dviejų metų pertraukos, bet rengėjai tikisi, kad žiūrovai gausiu apsilankymu ir karštais plojimais paliudys, jog juoktis dar nepamiršo .

JUOKIMĖS KARTU !

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti