Gyvenkim, ir viskas bus gerai

Trečius metus iš eilės Prienų globos namų administracijos iniciatyva organizuotas senjorų festivalis vėl sukvietė į dėkingumo ir gyvenimo prasmės renginį Prienų globos namų, Prienų rajono ir Birštono savivaldybių senjorus.

Festivalio dalyvius pagerbė rajono savivaldybės ir miesto vadovai, įvairių įstaigų atstovai, monsinjoras Juozapas Užupis ir kiti garbūs svečiai.

Šiais metais festivalio devizas labai paprastas ir didingas: „Prie Nemuno mano pasaulis“. Tema filosofiška, bet ir pilna prasmės, nes visi mes savo gyvenimo kelyje neišvengiamai būsime senjorai. Ir tada turi ateiti suvokimas, kad gyvenimas šiame aksominiame amžiuje nesibaigia, o tik prasideda. Festivalio pranešėjai ne kartą pabrėžė, kad senjorai turi išmokti gyventi sau, o ne būti vaikų ar anūkų įkaitais.

Buvo smagu klausytis pilnus entuziazmo Globos namų gyventojų pasisakymus. Anot jų, Globos namuose viskuo pasirūpinta, tereikia oriai gyventi ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Gerai pasakė viena gyventoja, jog jaučiasi juose, kaip savo namuose, nes jei vėluosi, tai vakarienė bus palikta.

Renginyje nuskambėjo daug įvairių palinkėjimų ir filosofinių minčių, bet pagrindinė jų esmė labai paprasta – reikia gyventi, ir viskas bus gerai.

Vidmantas Venclovas

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti