„Gyvenimo“ taurės finalai: įnirtingos kovos, skambūs sirgalių palaikymai, žaidėjo išvarymas iš aikštės, „Dvariuko“  triumfas ir krepšinio aikštelės krikštas tortu

IMGP6249

kvitrina.com

Kovo 10 d. Prienų sporto arenoje vyko laikraščio „Gyvenimas“ ir Prienų rajono savivaldybės krepšinio pirmenybių finalo varžybos.

Kovoje dėl trečiosios vietos susitiko „Stadiono“ ir „Šilavoto“ komandos. Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Šilavoto“ krepšininkai. Jie po pirmojo kėlinio turėjo trijų taškų persvarą (27:30). Tiesa, antrajame kėlinyje „Stadiono“ komanda sugebėjo perimti iniciatyvą ir po dviejų kėlinių jau turėjo vieno taško pranašumą (56:55). Po didžiosios pertraukos „Stadionas“ didino savo pranašumą ir po trijų kėlinių jau pirmavo 17 taškų skirtumu (87:70). Ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje „Stadiono“ persvara šoktelėjo iki 19 taškų (97:78), o rungtynes laimėjo 22 taškų skirtumu (112:90).

Nugalėtojams 22 taškus pelnė ir atkovojo 9 kamuolius Vaidas Palaikis, Raimundas Gerbutavičius į varžovų krepšį įmetė 21 tašką ir atkovojo 8 kamuolius bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 17 taškų ir 10 atkovotų kamuolių Roko Marcinkevičiaus sąskaitoje. Gediminas Maceina per 20 min. pasižymėjo 16 taškų ir 8 atkovotais kamuoliais. Julius Strampickas pelnė 13 taškų.

„Šilavoto“ komandoje 22 taškai ir net 12 rezultatyvių perdavimų Liudo Kurtinaičio sąskaitoje. 20 taškų pelnė ir 12 kamuolių atkovojo Gediminas Navickas, 14 – Povilas Masikonis, 11 – Ridas Karčiauskas.

Finalo rungtynės tapo išbandymu ne tik krepšininkams, bet ir sirgaliams. Ir „Dvariuko“, ir „Stakliškių“ komandos turėjo savo palaikymo grupes, kurios, kaip ir krepšininkai, konkuravo, kas garsiau skanduos savo komandos vardą.

Rungtynes geriau pradėjo „Stakliškių“ komanda, kuri pirmojo kėlinio viduryje pirmavo trimis taškais (9:12). Bet „Dvariuko“ komanda panaikino šį varžovų pranašumą ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (23:23). Įpusėjus antrajam kėliniui situacija nepasikeitė (33:33) ir tik antroje kėlinio pusėje šiek tiek išryškėjo „Dvariuko“ pranašumas (45:39).

Po didžiosios pertraukos „Dvariukas“ turėjo iniciatyvą savo rankose. Jau trečiojo kėlinio viduryje komandas skyrė 11 taškų (55:44). Tiesa, po trijų kėlinių „Dvariuko“ krepšininkai pirmavo tik 9 taškais (70:61). Ketvirtajame kėlinyje vyko įnirtinga kova. Nors visą kėlinį pirmavo „Dvariuko“ komanda, bet ilgą laiką komandas skyrė tik 3 taškai (80:77, 84:81) ir tik kėlinio pabaigoje „Stakliškių“ komanda subyrėjo. „Dvariukas“ šventė pergalę 10 taškų skirtumu (93:83).

IMGP6273

Kaip ir visi tikėjosi, „Dvariuko“ komandą į priekį traukė „SkyCop“ žaidėjas Domantas Šeškus. Jo sąskaitoje 27 taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Po 21 tašką pelnė Dominykas Petkevičius ir Matas Ylius.

IMGP5739

Trečiojo kėlinio pradžioje už dvi technines pažangas aikštelę turėjo palikti vienas „Dvariuko“ komandos lyderių Arnas Tilindė, kuris iki išvarymo buvo pelnęs 19 taškų.

Po pergalės „Dvariuko“ žaidėjus palaikantys sirgaliai surengė tikrą pergalingą nugalėtojų krikštą. Tribūnose degė žvakė, o tortu buvo pakrikštytas ne tik žaidėjas, bet ir arenos aikštelė.

IMGP5662

Surengtą tritaškių konkursą laimėjo „Stadiono“ komandos žaidėjas Raimundas Gerbutavičius.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti