•  

     

     

     

     

Gydytojo Jurgio Janulio vardo stalo teniso turnyro atgarsiai

Balandžio 6 d. Birštono gimnazijos salėje vyko jau tradiciniu tapęs gydytojo Jurgio Janulio vardo stalo teniso turnyras. Pasak J. Janulio, stalo tenisas tapo jo hobiu nuo 11 metų. Vėliau buvo ne vienas laimėjimas tarp mokinių ir medikų. Prieš penkerius metus J. Janulis subūrė bendražygius ir bendraminčius, pradėjo rengti savo vardo stalo teniso turnyrą.

Šiemet turnyras įgavo naują prasmę, nes jame dalyvavo ir jaunimas. Kaip visada, prie stalo teniso stalų varžėsi moterys, vyrai, ir, žinoma, senjorai.

Turnyras, pasak J. Janulio, tai ne tik varžybos, bet ir galimybė susirinkti kartu draugams ir stalo teniso entuziastams, dėka kurių ši sporto šaka mūsų krašte įgauna naują postūmį.

Turnyro organizatorius su partneriais (vaikų šeimomis) visada pamalonina turnyro dalyvius ypatingais prizais, o nugalėtojai ir prizininkai apdovanojami ir taurėmis.

Šiemet turnyro dalyviai kovojo 4 grupėse – senjorų, moterų, vyrų ir jaunimo, o kartu vyko ir atskiras turnyras J. Janulio taurei laimėti.

Jaunimo grupėje, kurioje varžėsi A. Šidiškienės ir L. Žilevičiaus auklėtiniai, pirmąją vietą iškovojo Birštono atstovas J. Kazlauskas, antrąją ir trečiąją vietas pasidalino Prienų atstovai B. Kupstas ir K. Bruzga.

Moterų grupėje nugalėjo favoritė A. Šidiškienė, antrąją vietą užėmė R. Sakalauskienė, trečiąją – A. Liutvinienė.

Vyrų grupėje triumfavo L. Žilevičius, antroji vieta atiteko S. Prakapui, trečias buvo A. Vaitkevičius.

Senjorų grupėje pirmas buvo A. Marcinkevičius, antras – A. Masteika, trečias – B. Žiūkas.

J. Janulio taurei laimėti turnyre džiūgavo S. Prakapas, už nugaros palikęs B. Žiūką ir A. Masteiką.

Povilas Reibutis

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti