Gvidas Sabeckis – čempionas

IMGP38501

kvitrina.com

Biržuose pasibaigė Lietuvos sklandymo čempionatas klubinėje klasėje, kuriame dalyvavo 22 pilotai. Jo metu pavyko atlikti 8 pratimus.

Geriausiai pasirodė vienas iš Prienų aeroklubo steigėjų Gvidas Sabeckis. Tiesa, tam, kad būtų renkami reitingo taškai, Gvidas atstovavo VšĮ „Vertikalė“. Kraštietis penkiuose iš aštuonių pratimų buvo pirmas ir surinko 5611 taškų. Antroje vietoje liko Darius Liaugaudas su 539 taškais mažiau (5072). Trečias buvo Ringaudas Kikalas (5020).

Prienų aeroklubo atstovas Romualdas Konteikis surinko 2418 taškų. Tiesa, jis dalyvavo tik keturiuose pratimuose.

Gvidas Sabeckis po pergalės portalo kvitrina.com reporteriui pasakė, jog visada į varžybas vyksta nugalėti: „Man, kaip buvusiam profesionaliam tenisininkui, varžybos asocijuojasi su pergale, o ne tik dalyvavimu. Šiemet pavyko apginti klubinės klasės šalies čempiono vardą, ir tai smagu. Tiesa, norėčiau tikėti, jog kitais metais galėčiau dalyvauti čempionate kaip Prienų aeroklubo narys, o ne ieškoti prieglobsčio po kito klubo sparnu“.

Pasak Gvido, čempionatas prasidėjo labai pakylėtai ir buvo laimėti pirmi keturi pratimai. Vėliau pajuto, jog sumažėjo koncentracija, o ir orai nebuvo itin palankūs, bet net 5–9 užimtos vietos leido įtvirtinti lyderio poziciją. Anot kraštiečio, paskutiniame pratime jį lydėjo sėkmė, nors pradžioje nepavyko laiku startuoti ir jis pakilo paskutinis po kokių 10 minučių. „Pakilau paskutinis ir pasirinkau kryptį, kur mažiau debesų, bet gavau gerą kilimą ir greitai pasivijau kitus. Finiše pasitaikė gera „gatvė“ ir aš sėkmingai užbaigiau čempionatą“, – mintimis dalijosi Gvidas.

Taip pat skaitykite