„Guostos“ krepšelyje – dar viena pergalė

Vasario 20 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai Prienų sporto arenoje žaidė RKL „B“ diviziono rungtynes su Kauno „VDU-2“ komanda. Iki šių rungtynių abi komandos savo aktyve turėjo po 9 pergales.

Pergalingai antrajame rate žaidžianti „Guosta“ visas rungtynes kontroliavo žaidimo eigą, nors ir nebuvo apsieita be prastų atkarpų, pergalė buvo iškovota įtikinamai (78:64).

Stakliškių krepšininkų gretose daugiausiai taškų surinko Robertas Ruzgaitis. Jis pelnė 20 taškų. 15 taškų pridėjo Renaldas Simanavičius, 12 – Tadas Padegimas. Vytautas Vaikšnis atkovojo 10 kamuolių (8 taškai).

Rungtynes aikštelės šeimininkai pradėjo galingai ir kėliniui įpusėjus pirmavo rezultatu 12:0. Po tokio šalto dušo varžovai atsipeikėjo ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 8 taškų (15:7). Tiesa, „Guostos“ komanda neleido varžovams įsismaginti ir po pirmojo kėlinio įgijo 9 taškų persvarą (23:14).

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje netikėtai Stakliškių komandai suskambo pavojaus varpai. Kauno studentai ne tik panaikino atsilikimą, bet persvėrė rezultatą savo naudai (24:25). „Guostos“ strategas suskubo paimti minutės pertraukėlę ir po jos aikštelės šeimininkai galingai atsakė varžovams. Po dviejų kėlinių „Guostos“ pranašumas siekė 14 taškų (49:35).

Po didžiosios pertraukos Stakliškių komanda jau neleido varžovams perimti iniciatyvos. Trečiojo kėlinio viduryje aikštelės šeimininkai pirmavo 17 taškų persvara (55:38), o po trijų kėlinių turėjo atsargoje 11 taškų (64:53).

Pirmoje lemiamo kėlinio pusėje savo veiksmus suaktyvinę varžovai sumažino „Guostos“ pranašumą iki 7 taškų (71:64). Aikštelės šeimininkai laiku susigriebė ir sustabdė studentų bandymus perimti iniciatyvą. Per likusį laiką stakliškiečiai padidino savo persvarą iki 14 taškų (78:64) ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės.

Varžovų komandoje žaidė prieniškis Šarūnas Stiklakis, kuris pelnė 12 taškų ir buvo tarp rezultatyviausių „VDU-2“ komandoje.