„Guosta“ pajautė pergalių skonį – sutriuškinta ir „Jonava“

IGP2236

Vasario 6 d. įsibėgėjusi Stakliškių „Guostos“ komanda iškovojo šeštąją pergalę iš eilės. Šį kartą RK„B“L čempionate savo aikštelėje buvo sutriuškinta „Jonavos“ komanda (98:67).

Rungtynių baigtis tapo aiški jau po pirmojo kėlinio, kurį „Guostos“ krepšininkai laimėjo 29 taškų skirtumu (9:29). Stakliškių komandos spurtas buvo toks galingas, kad aikštelės šeimininkai pradėjo atsigauti tik likus iki kėlinio pabaigos 2 min. (4:27). „Jonavos“ komanda sugebėjo laimėti dviejų minučių atkarpą 5:2 (9:29).

Varžovų triuškinimas tęsėsi ir antrajame kėlinyje. Tiesa, aikštelės šeimininkams pavyko pelnyti 4 taškais daugiau nei pirmajame kėlinyje (13). Toks žaidimo scenarijus leido „Guostos“ komandai padidinti savo persvarą iki 28 taškų (22:50).

Po didžiosios pertraukos didelių permainų neįvyko. Tiesa, žaidimas išsilygino, bet „Jonavos“ krepšininkai jau nesitikėjo, kad gali pakreipti mačo eigą savo naudai. Po trijų kėlinių Stakliškių komanda pirmavo 32 taškų skirtumu (40:72), o rungtynes laimėjo rezultatu 67:98 (9:29, 13:21, 18:22, 27:26).

„Guostos“ komandoje vėl vyravo komandinis žaidimas. Penki žaidėjai į savo sąskaitą įrašė po dviženklę taškų sumą. Renaldas Simanavičius į varžovų krepšį įmetė 22 taškus (12 rezultayvių perdavimų), Robertas Ruzgaitis – 18 (11 atkovotų kamuolių), Tadas Padegimas – 17 (8 atkovoti kamuoliai), Eduardas Straigis – 12, Mantvydas Gečionis – 11.