„Guosta“ atkrintamųjų varžybų maratoną pradėjo pralaimėjimu

Gelbėkit vaikus

Kovo 13 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai pradėjo RKL „B“ diviziono atkrintamųjų varžybų maratoną. Tiesa, Karolio Abramavičiaus auklėtiniai jau aštuntfinalyje gavo labai rimtą varžovą – Klaipėdos „VKKM-Neptūną“. Tokią išvadą patvirtino ir rungtynių eiga.

„Guosta“ – „VKKM-Neptūnas“ 55:62 (16:23, 9:10, 20:19, 10:13)

Jau nuo pirmųjų minučių svečiai paėmė iniciatyvą į savo rankas. Ir nors pirmojo kėlinio viduryje „Guosta“ pirmavo 2 taškais (11:9), antroje kėlinio pusėje aikštelėje šeimininkavo „Neptūno“ krepšininkai, kurie laimėjo kėlinį 7 taškų skirtumu (16:23).

Antrojo kėlinio viduryje Klaipėdos komanda jau turėjo 15 taškų persvarą (16:31). Visgi, aikštelės šeimininkams pavyko 9:2 laimėti antrąją kėlinio pusę ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 8 taškai (25:33).

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai padidino savo pranašumą iki 14 taškų (27:41). Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 13 taškų (31:44) ir tada prasidėjo „Guostas“ atgimimas, kurio priešakyje buvo Aurimas Ignatavičius ir Mantas Kudirka. Aikštelės šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 4 taškų (45:49), o po trijų kėlinių „Guostos“ taškų deficitas siekė 7 taškus (45:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Guosta“ Aurimo Birgelio pastangomis labai greitai sumažino atsilikimą iki 2 taškų (53:55). Deja, „Neptūno“ jaunimas atsilaikė, vėl „pabėgo“ ir laimėjo pirmąsias aštuntfinalio rungtynes.

„Guostos“ komandos lyderis, kaip įprasta, buvo Aurimas Birgelis (23 taškai). Manto Kudirkos sąskaitoje 12 taškų, Edvino Ignatavičiaus – 9. Paulius Gvazdaitis pelnė 7 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.