Grįžęs po traumos Robertas Ratkevičius nepamiršo, kaip reikia mušti įvarčius

Birželio 28 d. Paprienės stadione buvo sužaistos KAFF III lygos pirmenybių rungtynės, kuriose FK „Prienai“ egzaminavo „Garliavos“ komandą. Aikštelės šeimininkams Paprienės stadionas sėkmingas. Čia buvo iškovota pirmoji pergalė pirmenybėse ir štai, trečiadienį vėl buvo iškovota solidi pergalė (4:1).

IGP3984

Tiesa, pirmasis įvartis krito tik kėliniui įpusėjus. Pasižymėjo neseniai po traumos grįžęs puolėjas Robertas Ratkevičius (1:0). Svečiai iš Garliavos išnaudojo savo šansą ir dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino (1:1).

Po pertraukos ilgą laiką situacija nesikeitė. Visgi, antroje kėlinio pusėje aikštelės šeimininkai sugebėjo perlaužti rungtynių eigą ir per trumpą laiką pelnė 3 įvarčius. Tomas Jonyka išnaudojo varžovų vartininko klaidą ir išvedė savo komandą į priekį (2:1). Robertas Ratkevičius pabėgo nuo gynėjų ir kamuolys trečią kartą atsidūrė varžovų vartuose (3:1). Dar vienas įvartis į „Garliavos“ vartus krito per teisėjo pridėtą laiką (4:1).