Geriausi 2019 m. Birštono sportininkai – Paulius Černevičius, Paulius Juozaitis ir Vidas Blekaitis

IMGP8693

Karolis Urba

Gruodžio 19 d. Birštono Kurhauze buvo pagerbti geriausieji 2019 m. Birštono savivaldybės sportininkai bei treneriai. 

Geriausiais 2019 metų sportininkais buvo paskelbti Paulius Černevičius (treneris V. Domarkas, irklavimas, olimpinės sporto šakos), Paulius Juozaitis (treneris Povilas Juozaitis, lengvoji atletika), Vidas Blekaitis (neolimpinės sporto šakos).

Taip pat buvo pagerbtas jaunimas, komandos  ir jų treneriai. Kalbėję sportininkai ne tik dėkojo treneriams už jų darbą su jais, bet ir sakė ačiū Birštono savivaldybei už sportinių bazių plėtrą, gerą priežiūrą ir dėmesį jaunimui.

Nebuvo pamiršti ir senjorai (Romas Matažinskas, Audronė Šidiškienė), kurie aktyviai sportuoja ir garsina Birštoną šalyje ir už jos ribų. 

Sportininkų pagerbimo ceremonijoje dalyvavusi Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė ir kiti savivaldybės atstovai dėkojo sportininkams už jų pasiekimus ir kurorto garsinimą. Taip pat buvo paminėta, jog daugiafunkcinis sporto kompleksas gali atidaryti duris 2021 metais. 

Deja, šiuo metu Birštone yra tik viena sporto salė, kurioje vyksta ne tik gimnazijos mokinių kūno kultūros pamokos, bet joje treniruojasi ir įvairių sporto šakų atstovai. 

Birštono-gimnazijoje-vyko-projektas-„Judėk-ir-auk-sveikas-2015“-e1447324732632

Visgi, norėtųsi, kad salės šeimininkai pasirūpintų geresniu salės apšvietimu. Apie šią problemą kalbama jau daug metų, buvo ir Birštono valdžios pažadai, bet situacija nesikeičia. Visada atsiranda svarbesnių reikalų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti