Gera pasakyti, kad sėklytes ir kitką įsigijai pas Raimondą

IMG_5833

Vilija Čiapaitė

Jau pavasario šaukliai beldžiasi į duris. Tie, kurie savo daržuose augina daržoves, gėles, pradeda mąstyti apie tai, ką sodins ar sės. Kaip sakoma, daug mąstyti nereikia, nes nuėjus į Raimondos sėklų parduotuvytę visada gausi patarimų, kokias sėklas pirkti, kokia dirva tinkamiausia. Juk visi žino, jog ši išmananti savo darbą pardavėja visada patars, pasiūlys tik geros kokybės prekes. Juk, jei būsi sąžiningas su pirkėju – jis visada sugrįš ir dar draugus atsives.

Besižvalgant po asortimentą, kurį siūlo Raimonda, nustebau, nes gali atrasti per 100 rūšių pomidorų sėklų. Morkų – apie 24 rūšis, moliūgų, cukinijų, agurkų sėklų rūšių taip pat visa aibė, tai šiltnamyje, tai grunte auginti panorusiems. Šparaginės pupelės, paprikos tarsi laiminga šeima susirinkusios ir puikiai derančios čia, pas Raimondą. Be abejo, kiekvienai sėklų rūšiai gausi ir patarimus, kurie į kainą neįeina!

O gėlių sėklų, svogūnėlių! Atrasi ir daugiamečių, ir vienmečių. Juk mes, lietuviai, mėgstame savo darželiuose užsiauginti gėlių ir jomis džiaugtis.

Taip pat čia atrasi ir trąšų, kovos su kenkėjais priemonių. Be to, ir pirštinių, įrankių, tinkančių sodininkui. Žemė, kompostas, durpės, daigyklos… nesuminėsi visko, tačiau atrasi tai, kas būtina tavo sodui ir daržui.

Be abejo, čia gali pasirinkti arba pasiūlys, kokių reikia sėklų, kada sėti, kokia dirva tinkama vieniems ar kitiems daigeliams išauginti. Raimonda negaili nei laiko, nei savo žinių kiekvienam, kuris tik užsuka.

Tad metas įsigyti sėklų, žemės ar kitokių sodininkui bei daržininkui reikalingų priemonių, kad derlius džiugintų ne tik jus, bet ir kiekvieną. Juk taip gera pasakyti, kad sėklytes ir kitką įsigijai Prienuose, pas Raimondą, tą, kur Liepų gatvėje įsikūrusi!

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti