Laimutė Jančiukienė
Mero baneris

Generatoriaus nuoma: tipai ir panaudojimo būdai

Generatoriaus nuoma tipai ir panaudojimo būdai

Generatoriai – puikus pasirinkimas, užtikrinantis sklandų elektros tiekimą. Generatoriai dažniausiai naudojami statybų aikštelėse, renginiuose bei kitais atvejais, kai staiga nutrūksta elektros tiekimas. Tokia technika būna įvairių rūšių bei galios, taip pat jos skiriasi savo funkcijomis bei paskirtimis, todėl prieš planuojant įsigyti ar išsinuomoti generatorių, svarbu išsiaiškinti, koks prietaisas yra tinkamas planuojamiems darbams atlikti.

Generatorių tipai

Generatoriai yra skirstomi į dyzelinius ir benzininius. Kuro tipas yra vienas iš pagrindinių kriterijų, nulemiantis tam tikras generatoriaus panaudojimo galimybes. Dyzeliniai generatoriai yra patikimas laikinas elektros energijos šaltinis tiems atvejams, kai reikalingas ilgalaikis ir nepertraukiamas energijos tiekimas. Šie generatoriai puikiai tiks renginiams bei festivaliams. Benzininiai generatoriai skirti trumpalaikiam elektros tiekimui. Jų veikimo laikas yra gana ribotas, nepertraukiamai gali veikti vos iki kelių valandų per dieną. Atsižvelgę į tai, kokiam tikslui bus naudojamas generatorius ir kaip dažnai bus naudojamas, lengviau nuspręsite kokio kuro tipą verta pasirinkti.

Generatoriaus galingumas

Kitas svarbus kriterijus renkantis generatorių – galingumas. Kiekvienas generatorius turi savo maksimalią galią, kurią jis gali būti ilgą laiką eksploatuojamas. Planuojant pasinaudoti generatoriaus nuoma, rekomenduojama reikiamo generatoriaus galingumą pasirinkti įsivertinus visų naudojamų prietaisų bendrą galią. Verta žinoti, kad pasirinkto generatoriaus galia turi būti 20-30% didesnė nei bendra visų vienu metu veikiančių prietaisų galia, taip užteks generatoriaus galios ir darbai vyks įprastu tempu.

Generatorius – visiems gyvenimo atvejams

Generatoriai gali būti naudojami tiek lauko renginiams, tiek kompiuterių diegimo ir statybų darbams atlikti. Technika taip pat gali praversti esant bet kokiems elektros energijos tiekimo sutrikimams. Renkantis generatorių verta atkreipti dėmesį į generatoriaus kuro tipą bei jo galingumą.

Generatoriaus nuoma

Generatoriai reikalingi tuomet, kai reikia trumpalaikio elektros tiekimo šaltinio. Tokiems atvejams pirkti generatorių nėra pats geriausias pasirinkimas, tam puiki išeitis – generatoriaus nuoma.  Nusprendę rinktis nuomos paslaugas, galėsite išsirinkti generatorių su jums reikiamomis funkcijomis ir pajėgumu. Dauguma nuomos bendrovių siūlo dyzelinius ir benzininius generatorius, kurie užtikrina elektros tiekimą įvairiems gyvenimo atvejams.

Taip pat skaitykite