•  

     

     

     

     

G.Kadžiulis: apie galimybę LKL finale kovoti su „Žalgiriu“, alų ir artėjančią karjeros pabaigą

LKF taurės turnyre šią savaitę istorinę pergalę iškovojo pirmą kartą triumfavęs „Prienų“ klubas. Prieniškiai dviejų mačų dvikovoje įrodė pranašumą prieš Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą. Svariai prie šios pergalės prisidėjo komandos kapitonas Gintaras Kadžiulis, kuris buvo pripažintas naudingiausiu finalo žaidėju.

Penktadienį G. Kadžiuliui sukako 33 metai.

 

Pergalė LKF taurės turnyre, jūsų gimtadienis, šv. Velykos – viskas sukrito vienu metu. Švęsite viską vienu kartu, ar kiekvieną progą švenčiate atskirai?

Kad nėra kada net gimtadienio atšvęsti, nes ant nosies LKL rungtynės… Po pergalės šiek tiek pasėdėjom, pavakarojom, atšventėm lengvai ir viskas – visi ruošiamės šeštadienio mačui su Kauno „LSU-Baltais“.

Ar turėsite galimybę bent alaus išgerti?

Ne. Sportininkai nelabai vartoja alų.

Ar tai, kad LKF taurės turnyre nedalyvavo „Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“, nesumenkino šių varžybų prestižo?

Aišku sumenkino. Jeigu dvi stipriausios Lietuvos komandos nežaidžia, tai krenta turnyro prestižas.

Šiemet LKL čempionate susidarė tokia situacija, kad Prienai gali patekti į finalą, nes „Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“ tikriausiai žais jau pusfinalyje. Ar įmanoma būtų su kuriuo nors iš tų klubų finale pakovoti dėl aukso?

Visi matėme, kaip mums sekėsi žaisti su „Žalgiriu“. Nenoriu, aišku, iš anksto rankų kelti į viršų. Jeigu tektų žaisti finale, eitume kautis. Bet visi juk matote kokio skirtingo lygio mūsų komandos. Nelabai yra apie ką čia kalbėti. Gal ir galėtume laimėti kokias vienerias rungtynes namuose, bet laimėti seriją būtų nerealu.

Kokios didžiausios Prienų komandos stiprybės?

Aš nebūsiu originalus, pakartosiu, ką visi jau daugelį metų kalba, kad treneris Virginijus Šeškus mums duoda laisvę, žaidžiame atsipalaidavę, greitas puolimas. Mūs krepšinis nėra statiškas.

Ar pats su šeima gyvenate Prienuose?

Visi mes gyvename Birštone, viešbutyje.

Jau galima vadinti veteranu. Ar pagalvojate apie karjeros pabaigą, ar dar esate kupinas jėgų?

Apie karjeros pabaigą galvoju vis dažniau ir dažniau. Nes kūnas verčia apie tai galvoti, duoda ženklus. Prasideda įvairūs skausmai, dažnai tai vieną, tai kitą vietą paskauda. Todėl dažnai tos mintys man ir ateina. Bet, ko gero, ne po šio sezono. Man liko žaisti metai, galbūt – du. Dabar žaidžiu ir žiūriu – kaip čia kas. O vasarą pailsėsiu ir nuspręsiu, gal net šis sezonas bus paskutinis. Bet tai, kad mano karjera į pabaigą – tai jau tikrai.

 

www.sportas.info

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti