•  

     

     

     

Futbolo turnyras džiugino masiškumu

Spalio 22 d. Prienuose antrus metus iš eilės vykusiame „Rūdupio“ taurės futbolo turnyre dalyvavo 23 komandos (apie 150 dalyvių). Turnyro organizatoriai teigė, kad tai pats masiškiausias futbolo renginys, kuriame kartu žaidė mažiausiai trijų kartų futbolininkai – nuo pirmokų iki veteranų.

Pačių jauniausių grupėje (2002 m. gim. ir jaunesnių), kurioje dėl nugalėtojų vardo kovojo trys Prienų KKSC komandos, pirmąją vietą iškovojo pirmoji, antrąją – antroji, trečiąją – trečioji Sporto centro komandos.

„Nemuno“ pradinės mokyklos futbolininkai laimėjo turnyrą grupėje 2000-2001 m. gim. Antra liko „Revuonos“ vidurinės mokyklos komanda, Veiverių T. Žilinsko gimnazijos atstovai buvo treti.

Dviejų gimnazijų merginų komandų derbyje buvo karšta, nes aikštėje karaliavo ne tik žaidimas – buvo patirtos traumos. Liūdna, jog ne vienai žaidėjai prireikė medikų pagalbos. Komandoms per pagrindinį laiką nepavyko išsiaiškinti, kuri stipriausia, o baudinius sėkmingiau mušė Jiezno gimnazijos merginos.

„Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos futbolininkai, kaip ir buvo prognozuota, laimėjo 1997-1999 m. gim. grupėje. Kunigiškių pagrindinės mokyklos komanda užėmė antrąją vietą, treti liko svečiai iš Birštono.

1993-1996 m. gim. grupėje vaikinai iš „Žiburio“ gimnazijos nepaliko varžovams jokių vilčių ir tapo nugalėtojais. Antrąją vietą užėmė Jiezno gimnazijos futbolininkai. Trečioji vieta atiteko Balbieriškio pagrindinės mokyklos komandai.

Suaugusiųjų grupėje vėl nepralenkiami buvo veteranai, kurie dalyvavo turnyre „Nemuno“ pavadinimu. Finale „Nemuno“ futbolininkai 3:1 įveikė „Stadiono“ komandą. Kovoje dėl trečiosios vietos Balbieriškio derbyje stipresni buvo „Balbieriškio“ futbolininkai, kurie įveikė „Ringio“ komandą.

Naudingiausiu turnyro žaidėju buvo išrinktas Vytas Ražaitis, o rezultatyviausio žaidėjo titulas atiteko Mariui Ražanskui iš „Balbieriškio“ komandos.

Turnyro rėmėjai: UAB „Rūdupis“, Prienų r. savivaldybė, Tarybos narys Jonas Vilionis, UAB „Aipek“.

Taigi akivaizdu, jog futbolas rajone pradeda atgimti. Vaikų ir jaunimo komandos sėkmingai dalyvauja įvairiuose Lietuvos futbolo federacijos organizuojamuose čempionatuose, o pagrindinė rajono komanda šiais metais iškovojo trečiąją vietą LFF II lygos Pietų zonos čempionate.

Nugalėtojams ir prizininkams apdovanojimus įteikė rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus laikinai vedėjo pareigas einantis Adomas Kubilius bei futbolo klubo „Prienai“ vadovas Marijus Makštutis.

Taip pat skaitykite

9 komentarai

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti