„Futbolo dienos“ šventėje – daug futbolo, azarto ir dovanų

IMGP2815

Ignas Mineikis

Jau ketvirtą kartą puikioje Birštono stadiono aikštėje, kurioje žaidė ne viena Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinė, praūžė „Futbolo dienos“ šventė. Kamuolį spardė Birštono ir Prienų darželinukai, Birštono SC ir Prienų KKSC futbolininkai bei abiejų savivaldybių politikai ir administracijos darbuotojai.

Smagiausiai buvo stebėti pradedančiuosius, kurių norai buvo didesni nei galimybės, bet jų rungtynėse buvo pelnyti įvarčiai. Jie turėjo ir rimtą palaikymą – savo tėvelius.

Žymiai brandesnį futbolą parodė sporto centrų auklėtiniai. Rungtynės buvo labai įtemptos. Pirmavo tai viena, tai kita komanda. Įvarčių buvo pelnyta daug, todėl abi komandos turėjo džiaugsmingų momentų.

IMGP3372

Po rungtynių visi žaidėjai buvo apdovanoti „Futbolo dienos“ medaliais ir rėmėjų prizais. Medalius futbolininkams įteikė Seimo narys Andrius Palionis, Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Vytas Kederys.

Gausus vaikų dalyvavimas renginyje parodė, jog abiejose savivaldybėse į futbolą žiūrima rimtai ir, reikia tikėtis, bus užauginti ir talentai. Vaikų rungtynėms teisėjavo jaunieji mūsų krašto futbolininkai Vaidas Celiešius ir Robertas Ratkevičius. Pastarasis jau debiutavo Lietuvos jaunimo rinktinėje.

Šventės pabaigoje į aikštelę išbėgo Birštono ir Prienų rajono savivaldybių politikai ir administracijų darbuotojai, kurių azartas nenusileido jauniesiems futbolininkams. Ir šiose rungtynėse buvo pelnyta nemažai įvarčių, bet galiausiai nugalėjo draugystė.

IMGP3409

Po apdovanojimo ceremonijos įvyko spontaniškas šventės aptarimas. Visos komandos nusifotografavo prie „Futbolo dienos“ šventės stendo.

Prie futbolo šventės organizavimo prisidėjo daug geradarių. Tai Seimo narys Andrius Palionis, Birštono savivaldybė, UAB „Ekofrisa“, verslininkai Ervinas Marčiulionis ir Valdas Stravinskas, Birštono savivaldybės Tarybos nariai Darius Šeškevičius ir Jurgita Šeržentienė, UAB „Arv-Auto“, viešbutis „Audenis“, bendrovės „Birštono šiluma“ ir „Birštono vandentiekis“.

Šventės organizatoriai – Birštono sporto centras ir VšĮ „Krašto vitrina“ – dėkoja rėmėjams, partneriams ir draugams už pagalbą organizuojant šventę ir paramą futbolui.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti