•  

     

     

     

     

Futbolo bendruomenė pagerbė Birštono „Versmės“ komandos veteranus

IMGP3838

Ignas Mineikis

Spalio 11 d. Birštono sporto centro ir buvusiųjų Birštono „Versmės“ futbolo komandos narių Aleksandro Gorino, Antano Grušelionio ir Vytauto Šeškevičiaus iniciatyva buvo pagerbti šios komandos veteranai. Pirmoje dienos pusėje „Versmės“ veteranai Prienuose stebėjo PFL taurės rungtynes tarp Prienų „Ąžuolo“ ir Birštono „SC-Ernas“ komandų ir dalyvavo apdovanojimų ceremonijoje, kurios metu veteranams buvo įteikti atminimo medaliai. Vėliau veiksmas persikėlė į Birštoną, kur veteranai naujajame kurorto stadione sužaidė draugiškąsias tarpusavio rungtynes. Kaip ir pridera, rungtynės pasibaigė taikiai – į kiekvienos komandos vartus įkrito po įvartį. Vėliau surengtoje popietėje veteranai dalinosi prisiminimais, linkėjo vieni kitiems sveikatos bei nutarė tokius susitikimus rengti kasmet.

Buvo smagu stebėti, kaip sirgalių palaikomi veteranai valdo kamuolį ir rengia atakas. Tiesa, ne visada fizinės galimybės prilygo norams, bet užsispyrimo ir azarto netrūko.

Rimas Bukartas, kuris iki šiol neprarado sąlyčio taškų su futbolu (dirba rungtynių inspektoriumi), džiaugėsi, jog buvo surengtas šis susitikimas, o pagerbimas vyko PFL čempionato uždarymo šventėje. Pasak jo, kaip senais laikais, futbolo aikštelė sujungė Prienų, Birštono, Jiezno ir Balbieriškio futbolininkus.

Veteranų rungtynes stebėjo ir Birštono „SC-Ernas“ futbolininkai, kurie PFL čempionate užėmė 3-iąją vietą ir žaidė taurės varžybų finale.

Futbolo sąjūdis tęsiasi, o tai svarbiausia.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti