• Skelbimas Prienu krasto svente A1   2022

Fotografijų paroda „Mane supanti aplinka“

IMGP1443

Vilija Čiapaitė

Atrodo, dar visai nesenai buvo uždaryta jaunimo meno paroda „Po grindim“. Tai buvo nestandartinė, bet įkūnijusi jaunų menininkų sumanymus, mintis. Tačiau dabar Prienų kultūros ir laisvalaikio centre jau laukia nedidukė, daug galinti pasakyti fotografijų paroda „Mane supanti aplinka“. Čia atviros jaunimo erdvės „Prienas“ jaunieji fotografai pasidalino darbais apie juos supančią aplinką. Tai Gabija Kuzmickaitė, Gabija Andriulevičiūtė, Karolis Pūkas, Ugnė Jakinevičiūtė ir Skaistė Radžiūnaitė.

Kiekviena fotografija, užfiksavusi akimirkas, verčia susimąstyti, ar šie jauni žmonės ir toliau tęs šį pomėgį, kuris ateityje gali virsti gal būt ir profesionaliu amatu. Juk pradžia visada būna sunki, o gal baimių ar nepasitikėjimo savimi laiptelio įveikimas? Tačiau reikia tikėtis, kad visos šios kliūtys bus įveiktos ir drąsiausieji atviros jaunimo erdvės „Prienas“ nariai mus pradžiugins didelio formato paroda. Juk jaunimas toks nenuspėjamas ir nepakartojamas!

Beje, atviroje jaunimo erdvėje „Prienas“ dirba dvi idėjų nestokojančios darbuotojos – Živilė Rusevičienė ir Rūta Petty, kurios laukia jaunimo ir skatina drąsiai priimti visus iššūkius.

Paroda veiks iki šių metų vasario 25 dienos ir ji finansuojama Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti