FK „Prienai“ sėkmingai pakrikštijo naujojo futbolo stadiono dangą

IMGP1738

Rugsėjo 29 d. Prienuose, naujajame futbolo ir lengvosios atletikos stadione, buvo sužaistos KAFF III lygos rungtynės tarp FK „Prienai“ ir „Hegelmann Litauen B“ komandų. Aikštelės šeimininkai žaidybinį stadiono krikštą atliko sėkmingai. Varžovai buvo nugalėti rezultatu 4:1  (2:0). Tiesa, Prienų komanda mažiausiai tiek pat kartų neišnaudojo šimtaprocentinių progų nuginkluoti varžovų vartininką.

FK „Prienai“ futbolininkai nuo rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą ir visą laiką diktavo rungtynių eigą.

Pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai du kartus nuginklavo varžovų vartininką (2:0), nors progų turėjo trigubai daugiau. Antrajame kėlinyje varžovai gavo teisę į 11 m baudinį, bet „Prienų“ vartininkas atspėjo smūgio kryptį ir sugriebė kamuolį. Tiesa, po kelių minučių kamuolys atsidūrė aikštelės šeimininkų vartuose (2:1). Bet į praleistą įvartį prieniškiai atsakė dviem taikliais smūgiais ir užtikrintai laimėjo rungtynes (4:1).

Taigi, futbolo stadiono danga išbandyta, bet pats kompleksas dar nepriimtas.