FK „Prienai“ – „Let’s Go“ turnyro pusfinalyje

Kovo 16 d. FK „Prienai“ futbolininkai žaidė salės futbolo „Let’s Go“ turnyro ketvirtfinalio rungtynes su Kauno „Hostel 10“ komanda ir sėkmingai įveikė šį barjerą (7:3). Ši pergalė buvo smagi ir tuo, kad prieniškiams pavyko saldus revanšas už pralaimėjimą 1:7 grupės varžybose.
Jau pirmame kėlinyje po Ado Golmano dviejų taiklių smūgių prieniškiai pirmavo 2:0.
Antrojo kėlinio pradžioje du kartus iš eilės pasižymėjo Remigijus Gaižius ir FK „Prienai“ įgijo keturių įvarčių persvarą (4:0). Tiesa, varžovai labai greitai sumažino skirtumą iki vieno įvarčio (4:3).
Ir tada prabilo Deividas Pašukevičius, pelnydamas du įvarčius iš eilės (6:3). Logiška, jog galutinį tašką rungtynėse padėjo Adas Golmanas (7:3), kuris po šių rungtynių pakilo į rezultatyviausių žaidėjų sąrašo viršūnę (16).