•  

     

     

     

     

Festivalis šeimai kviečia į žirgų konkūrą

Gegužės 12–13 d. Rumšiškėse, Lietuvos liaudies muziejuje, vyksiantis didžiausias festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“ visus gyvūnų mylėtojus kvies ne tik stebėti įvairių spalvų ir veislių žirgus, bet ir patiems sudalyvauti konkūre.

„Konkūruose gali dalyvauti patyrę raiteliai ir debiutantai, tiek suaugusieji, tiek vaikai. Visoms grupėms siūlysime jiems pritaikytas rungtis, tad dalyvauti gali visi norintieji. O tie, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių lipti ant balno nepanors, galės įsitaisyti ant žolės ir stebėti pasirodymus. Manau, kad ir vieniems, ir kitiems ši atrakcija labai patiks“, – sakė konkūro organizatorė Eglė Gaisrytė.

Festivalyje vyks net keturi konkūrai. Pirmajame gali dalyvauti raiteliai debiutantai. Jie turės įveikti 60–70 cm aukščio kliūtį ir persirungti neišjodami iš aikštės. Antrajame dalyvaus jaunas žirgas/jaunas raitelis. Čia startuos žirgai iki 6 m. ir raiteliai iki 14 m. Atviroje klasėje galės dalyvauti visi norintieji.

Antrame konkūre kliūties aukštis – 80 cm, persirungiama neišjojant iš aikštės. Trečioje –Taurės – rungtyje jojikai turės įveikti 100 cm aukščio kliūtį, o persirungdami – iki 110 cm. Ketvirtas konkūras siūlys rungtis jojant ant „Shetty“ klasės ponių ir įveikiant 20–30 cm aukščio kliūtį. Šiame konkūre galima trenerių arba komandos pagalba.

Startiniai mokesčiai: raiteliams debiutantams, norintiems susirungti pirmajame konkūre, 10 Lt; jauno žirgo / jauno raitelio ir atviros klasės konkūre 15 Lt; taurės rungtyje 20 Lt;  „Shetty“ klasės ponių rungtyje – 5 Lt.

Norintieji dalyvauti konkūre turi iki gegužės 10 d. siųsti paraiškas el. paštu egle.gaisryte@gmail.com. Vėluojantiems startinis mokestis padidės 5 Lt.  Varžybų pradžia 12 val.

Daugiau informacijos teikia

Eglė Gaisrytė,
festivalio „Čia visa Lietuva“ konkūro organizatorė
Tel. 8 627 80273

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti