FC „Balbieriškis“ futbolininkai – AAFF pirmenybių trečios vietos laimėtojai

Kovo 10 d. Alytaus sporto arenoje vykusiame AAFF salės futbolo pirmenybių finalinio ketverto turnyre FC „Balbieriškis“ futbolininkai kovoje dėl trečios vietos po baudinių serijos įveikė FC „Pamiškė“ komandą ir tapo AAFF pirmenybių bronzos medalių laimėtojais.

Pusfinalio rungtynėse su FK „Centras“ Balbieriškio futbolininkai po pirmo kėlinio pirmavo 2:1, bet antrame kėlinyje varžovai realizavo savo potencialą ir laimėjo rungtynes rezultatu 5:2.
Rungtynėse dėl trečios vietos pagrindinis mačo laikas nugalėtojo neišaiškino (2:2), todėl buvo mušami baudiniai, kurių mažiau praleido FC „Balbieriškis“ (3:4).