•  

     

     

     

Europos jaunimo sklandymo čempionate tarp lyderių – Nyderlandų, Vokietijos, Čekijos ir Didžiosios Britanijos pilotai

IMGP77851

kvitrina.com

Pociūnuose vykstančiame Europos jaunimo sklandymo čempionate dalyviai įvykdė keturis pratimus Klubinėje klasėje ir tris – Standartinėje.

Bendroje įskaitoje Klubinėje klasėje lyderiauja trys Nyderlandų pilotai. Pirmąją poziciją užima Simon Van den Eijkel (3137 taškai), antrąją – Jelmer Vis (3119), trečiąją – Lars Van Breemen (3093). Ketvirta šioje klasėje yra viena iš dviejų kartu su vaikinais besivaržančių merginų Tereza Koubkova iš Čekijos (3076).

Deja, lietuviai išsirikiavo tolokai nuo lyderių. Jokūbas Motūza užima 18-ąją vietą (2594), o Titas Jovaiša  yra 25-oje pozicijoje (2166).

Klubinėje klasėje čempionatas jau laikomas įvykusiu.

Standartinėje klasėje varžosi tik užsienio sklandytojai, nes abu Lietuvos pilotai dėl įvairių priežasčių nedalyvauja čempionate. Laurynas Šupinys dėl sveikatos problemų taip ir nebuvo pakilęs į padangę, o Ignas Bitinaitis pasitraukė iš varžybų po incidento ore, kai susidūrė su Danijos atstovo pilotuojamu sklandytuvu. Šalies federacija nesurado pilotui kito sklandytuvo.

Po trijų atliktų pratimų šioje klasėje pirmauja Simon Briel iš Vokietijos (2576). Antrąją poziciją užima Čekijos atstovas Jaromis Macoun (2491), trečiąją – pilotas iš Didžiosios Britanijos Thomas Pavis (2460).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti