•  

     

     

     

Europos jaunimo sklandymo čempionate – pratimų „badas“, lietuviai neblizga

sklandymas-kvitrinacom-nuotr-71956906

Viktoras Arbačiauskas
kvitrina.com

Praėjo pirmoji Europos jaunimo sklandymo čempionato savaitė. Tiesa, pilotai daugiau laiko praleido ant žemės nei padangėje, nes klubinėje klasėje buvo atlikti du pratimai, standartinėje – vienas. Kad čempionatas būtų užskaitytas, būtina atlikti keturis pratimus.

Liepos 16 d. klubinės klasės pilotams pavyko startuoti ir atlikti pratimą. Tiesa, ne visi grįžo į Pociūnų aerodromą, o pergalę šventė Nils Fecker iš Vokietijos. Jo skrydis buvo įvertintas 1000 taškų. Deja, abu Lietuvos komandos pilotai turėjo nusileisti aikštelėse. Iki Pociūnų aerodromo buvo likę apie 20 km. Jokūbo Motūzos pratimo atlikimas buvo įvertintas 698 taškais, Tito Jovaišos – 697. Bendroje įskaitoje klubinėje klasėje pirmauja Lars Van Breemen iš Nyderlandų (1702). Titas Jovaiša užima 10-ąją vietą (1330), o Jokūbas Motūza – 13-ąją (1293).

pociunai_logo

Standartinėje klasėje buvo atliktas tik vienas pratimas ir lyderio poziciją užsitikrino Henry Inigo-Jones iš Didžiosios Britanijos (847). Deja, Lietuvos atstovų pasirodymai žymiai kuklesni. Ignas Bitinaitis su 489 surinktais taškas dešimtas, Laurynas Šupinys nepakilo (0).

Čempionate prasideda antroji savaitė. Reikia tikėtis, jog jinai bus sėkmingesnė pilotams ir privalomi pratimai bus atlikti.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti