Dramatiškose finalo rungtynėse – „Stadiono“ komandos triumfas

„Stadiono“  komanda  - Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“  krepšinio pirmenybių  laimėtoja

„Stadiono“ komanda – Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių laimėtoja

Kovo 26 d. Prienų KKSC salėje vykęs Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių finalas buvo pilnas dramatizmo, džiaugsmo ir nusivylimo.

Į finalinę dvikovą stojo „Stadiono“ ir „Stakliškių“ komandos. „Stadiono“ komandai negalėjo padėti Gediminas Maceina, bet rungtynės parodė, kad ir be jo komanda sugeba laimėti.

Abi komandos buvo vertos kelti į viršų nugalėtojų taurę, bet „Stadionas“ buvo šiek tiek geresnis lemiamoje stadijoje.

Pirmajame kėlinyje komandos sėkmingai atakavo varžovų krepšius, o po pirmojo kėlinio „Stadiono“ penketukas įgijo 5 taškų persvarą (25:20). Antrasis kėlinys pasibaigė taikiai (14:14), bet po dviejų kėlinių „Stadiono“ krepšininkai išsaugojo 5 taškų pranašumą (39:34).

Iškart po pertraukos „Stakliškių“ komanda rimtai ėmėsi darbo ir pranoko varžovus. Trečiąjį kėlinį stakliškiečiai laimėjo 12 taškų skirtumu ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 7 taškų persvarą (51:58).

Bet jau ketvirtojo kėlinio pradžioje „Stadiono“ vyrukai išlygino rezultatą (60:60) ir netgi pabėgo į priekį (67:60). „Stakliškių“ komanda nesiruošė pasiduoti ir lipo varžovams ant kulnų (73:71). Visgi, Prienų komanda sugebėjo ne tik išlaikyti savo pranašumą, bet ir jį padidinti iki 7 taškų (80:73).

Sunkiai laimėtos rungtynės atnešė „Stadionui“ pirmenybių auksą. Antri liko „Stakliškių“ krepšininkai, kurie eliminavo iš kovos dėl pirmosios vietos praeitų metų pirmenybių prizininkus – N. Ūtos komandą. N. Ūta iškovojo pirmenybių bronzą.