Dominyko Jurgelionio 37 taškai padėjo būti žaidime, bet iškovoti pergalės Birštono komandai nepavyko

IMGP2453

Vasario 3 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė RKL čempionato rungtynes su Vilniaus „VKM-Vilma“. Nors komandai negalėjo padėti net keturi žaidėjai, rungtynes birštoniškiai pradėjo sėkmingai ir po pirmojo kėlinio įgijo 3 taškų persvarą (21:18). Deja, antrajame kėlinyje Aurimo Liuizos auklėtiniai prarado žaidimo kontrolę ir už tai buvo nubausti. Po dviejų kėlinių Vilniaus komanda pirmavo 14 taškų skirtumu (34:48).

Po didžiosios pertraukos Birštono komanda pradėjo vytis varžovus. Trečiajame kėlinyje „Milastos“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki vieno taško (62:63). Ketvirtojo kėlinio pradžioje lyderio vaidmenį ant savo pečių užsikrovė Dominykas Jurgelionis, ir komanda labai greitai įgijo 5 taškų persvarą (73:68). Deja, tempas ir pagrindinių žaidėjų nuovargis nebuvo Birštono komandos sąjungininkai. Vilniečiai perėmė iniciatyvą ir laimėjo rungtynes (79:85).

Birštono komandai 37 taškus pelnė Dominykas Jurgelionis, 15 – Vytautas Jakubaitis, 10 – Edvardas Pikelevičius.