•  

     

     

     

     

Domanto Šeškaus vedamas „Stadionas“ iškovojo rajono pirmenybių bronzą

IMGP9478Kovo 22 d. Prienų arenoje finalinis Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių etapas prasidėjo rungtynėmis dėl trečiosios vietos, kuriose susitiko „Savivaldybės“ ir „Stadiono“ komandos.

Prieš rungtynes mačo favoritais buvo įvardijami „Stadiono“ krepšininkai. Bet įvykiai aikštelėje klostėsi gan ramiai ir skirtumas tarp komandų dažniausiai buvo nedidelis. Tiesa, daugiau laiko pirmavo „Stadiono“ komanda, kuri ir laimėjo rungtynes rezultatu 83:78  bei iškovojo bronzos apdovanojimus.

Pirmajame kėlinyje pirmavo tai viena, tai kita komanda. Tiesa, „Savivaldybės“ komanda vienu metu turėjo 5 taškų persvarą (10:5), bet pirmąjį kėlinį laimėjo „Stadiono“ krepšininkai (22:24).

Antrajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Stadiono“ krepšininkams, kurie buvo įgiję 9 taškų pranašumą (28:37), o po dviejų kėlinių išsaugojo 7 taškų persvarą (36:43). Trečiajame kėlinyje „Savivaldybės“ komandai pavyko pristabdyti varžovus ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė tik 3 taškai (56:59).

Ketvirtajame kėlinyje ėmė aiškėti „Stadiono“ krepšininkų pranašumas. Antroje kėlinio pusėje jų persvara siekė 13 taškų (67:70). Ir kai atrodė, jog rungtynių baigtis aiški, „Savivaldybės“ komanda laimėjo keleto minučių atkarpą 13:0 ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų (76:80). Vis tik baudų maratoną laimėjo „Stadiono“ krepšininkai, o kartu ir rungtynes rezultatu 83:78.

pigesne_elektra-

Nugalėtojams 34 taškus pelnė Domantas Šeškus (7/10 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 5/6 baudos metimai). E. Veingertneris į varžovų krepšį įmetė 13, A. Tkačiovas -12 taškų.
„Savivaldybės“ komandoje 22 taškus pelnė T. Kavaliauskas, po 19 -G. Andreikėnas ir M. Birbalas, 13 – A. Kubilius.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti