• Skelbimas Prienu krasto svente A1   2022

DnB Nord bankas keičia pavadinimą į DNB bankas

Lapkričio 11 d. visame pasaulyje didžiausiai Norvegijos finansų paslaugų grupei priklausantys bankai pasivadino „DNB“ vardu. Iki šiol Lietuvoje veikiantis DnB Nord bankas turėjo du pagrindinius akcininkus – Norvegijos ir Vokietijos bankus, o nuo lapkričio 11 d. jau nauju vardu pasivadinusį banką valdys tik vienintelis akcininkas DNB ASA – didžiausias Norvegijos bankas.

Penktadienio rytą DNB banko Prienų kliento aptarnavimo skyriuje įvyko simbolinis šio įvykio paminėjimas. Darbuotojai pasidžiaugė banko vadovybės dovanomis, pjaustė bei vaišinosi tortu, papuoštu magiškais skaičiais 111111.

Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas Antanas Gustaitis pabrėžė, kad keičiasi ne tik banko pavadinimas, bet ir banko politika klientų atžvilgiu, kuri bus dar atviresnė ir naudingesnė klientui.

DNB banko paslaugomis Lietuvoje naudojasi daugiau negu 650 000 individualių klientų ir verslo įmonių. Kol kas Prienuose išliks seni DNB banko pavadinimai, bet iki kitų metų kovo mėnesio visoje Lietuvoje turi būti atlikti pakeitimai į DNB banką.

Esamos mokėjimo kortelės veiks iki jų galiojimo pabaigos, vėliau bus keičiamos į naujas, o nuo lapkričio 11 d. naujiems klientams bus išduodamos naujos, internetinė bankininkystė veiks kaip veikė iki šiol, gali pasikeisti tik dizainas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti