•  

     

     

     

Dėl rajono krepšinio pirmenybių nugalėtojų vardo kovos „PMVD“ ir „Tango Pizza-Stadiono“ komandos

versme

 kvitrina.com

Kovo 1 d. Prienų KKSC salėje buvo sužaistos „Mažosios“ ir „Didžiosios“ Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ pirmenybių pusfinalio rungtynės.

Dėl išėjimo į „Mažosios“ taurės finalą kovojo „Stakliškių“, „Ringio“, „Pušynės“ ir „Amberio“ komandos. Tiesa, „Stakliškių“ krepšininkams kelias į finalą buvo atidarytas be kovos, nes „Ringio“ komanda nesusirinko į rungtynes (20:0). Kitame susitikime situacija buvo kardinaliai kitokia. „Pušynės“ krepšininkai po gauto šalto dušo (9:22) pirmajame kėlinyje, sugebėjo perlaužti rungtynių eigą su „Amberio“ komanda ir iškovoti pergalę (84:77), kuri atvėrė kelią į „Mažosios“ taurės finalą.

„Didžiosios“ taurės pusfinaliai praėjo dinamiškai, visos komandos buvo vertos finalo. Pirmajame susitikime varžėsi „PMVD“ ir „Versmės“ komandos. „PMVD” krepšininkai jau pirmajame kėlinyje perėmė iniciatyvą (31:20) ir išlaikė ją iki rungtynių pabaigos (98:90) bei tapo pirmi finalo dalyviai.

Kitose rungtynėse į kovą stojo „Tango Pizza-Stadiono“ ir „Dvariuko-Sava ranga“ komandos. Visas rungtynes vyko permaininga kova, kurioje šiek tiek geresni buvo „Tango Pizza-Stadiono“ krepšininkai. Nors po pirmojo kėlinio priekyje buvo „Dvariuko-Sava ranga“ komanda (24:26), bet kituose žaidimo gijas jau valdė „Tango Pizza-Stadiono“ vyrukai, kurie ir laimėjo rungtynes 11 taškų skirtumu (100:89).

Pirmenybių finale susirungs „PMVD“ ir „Tango Pizza-Stadiono“ komandos. Dėl trečiosios vietos žais „Dvariuko-Sava ranga“ ir „Versmės“ krepšininkai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti