•  

   

   

   

   

Dėl galimo potvynio Prienuose pilama damba

IMG_4161

kvitrina.com

Nors Prienų rajono savivaldybės atsakingas už civilinę saugą specialistas Romas Trakymas sako, jog hidrometeorologai kol kas neturi duomenų dėl potvynio, nes nuo Gardino iki Prienų Nemuno lygis žemas.

IMGP4656

Vis dėlto rajono valdžia nurodė poilsio erdvėje prie Nemuno, ties Kęstučio gatve, supilti dambą iš molio, kad apsaugotų ten stovintį pastatą. Aplink jį bus sukrauti ir maišai su smėliu.

Darbus vykdo bendrovė „Prienų butų ūkis“, o jai į pagalbą atvyko bendrovė „Kesberta“.

Taip pat erdvėje išmontuoti suoliukai ir apšvietimo stulpai.

Pasak R. Trakymo, dėl galimo potvynio perspėta 50 Balbieriškio ir Prienų seniūnijų gyventojų. Tai vietovės, kur Peršėkė įsilieja į Nemuną, ir Prienuose teritorijos šalia Nemuno, Vilniaus, Panemunės ir Kęstučio gatvėse.

Taip pat skaitykite

2 komentarai

 1. Cim-bim

  Gal kas gali atsskyt, koks kvailys ten kur galima užlieti, bet kokio potvynio, toje vietoje suprojektavo pastatą ir koks kvailys tą pastatą ten statė.???? Iki 1991m. niekas tokiose vietose neleido statyt pastatų. Manau, kad savivaldybės dykaduoniai savo lėšomis turėtų įrengt tą pylimą, jei nieko nesupranta ir daro betką ir dar pasodint karcerin kokiam pusmečiui!!!!!

  Atsakyti
 2. Nenustebęs

  Gal kas nors galėtų paaiškinti kiek tokie dalykai kainuoja mokesčių mokėtojams?Netikęs objektų projektavimas, ekstra pylimų statymas, sniego išvežimas iš miesto centro paskutinę dieną prieš atšilimą ir panašūs darbeliai. Ar čia privataus kapitalo bendrovės Kesberta. Hidrosta ir kitos savivaldybei dirba labdaringai?

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti