Darbai, kurie mus džiugino

Po kelių valandų palydėsime 2013 m. ir žengsime į 2014 -uosius. Naujienų portalas kvitrina.com pašnekino kai kurių Birštono įstaigų vadovus ir paklausė, kokie jiems buvo išeinantys metai. 

 Birštono sanatorijos „Versmė“ direktorius Antanas Danys teigė, jog 2013 m. buvo įstaigai sėkmingi. Pasak sanatorijos vadovo, nueinančiais metais buvo galutinai atsiskaityta su „Šiaulių“ banku, rekonstruotas pirčių ir baseino kompleksas. „Sanatorija užpildyta, metai buvo pelningi, įstaigos valdyba pritarė mūsų ateities planams“, šypsodamas veiklos rezultatus vardino A. Danys.

 

 Birštono sporto centro direktorius Saulius Smailys pabrėžė, jog šie metai buvo sudėtingi, bet geri: „Džiaugiamės naujomis centro patalpomis. Sėkmingai įgyvendinami dviračių takų projektai, o originalūs šviestuvai šalia takų, be jokių abejonių, papuošė kurorto aplinką. Smagu, kad į priekį stumiasi stadiono komplekso įrengimas, o kitais metais bus pradėtas ir sporto arenos projektavimas“.

 

 Birštono kultūros centro direktorius Zigmas Vileikis tikino, jog nueinantys metai buvo sėkmingi ir finansiškai, ir veiklos prasme: „Pavyko sudėlioti aiškius akcentus renginių plane, o ir centro kolektyvų pasiekimai buvo gerai įvertinti. Šiais metais gavome nuostabią koncertinę erdvę – kurhauzą. Taip pat buvo įsigytas koncertinis rojalis. Tad mūsų galimybės rengti aukščiausio lygio koncertus žymiai padidėjo. Pradėtas pasiruošimas džiazo festivaliui“.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti