•  

     

     

     

     

Covid-19 statistika baugina, bet persilaužimas žmonių sąmonėje jau vyksta

korona

kvitrina.com

Covid-19 ligos statistika paskutinėmis 2020 metų dienomis tiesiog pribloškė. Šalyje vėl nustatyti 3322 nauji susirgimo atvejai. Per parą mirė net 130 asmenų.

Prienų rajono savivaldybėje  per gruodžio 31 d. užregistruotos 4 mirtys (3 asmenims nuo Covid-19 ligos, 1 asmeniui nuo kitos ligos, bet  jis taip pat sirgo Covid-19 liga). Bendras mirčių skaičius tiesiogiai nuo Covid-19 ligos padidėjo iki 18 asmenų. Dar 7 koronavirusu sergantys asmenis mirė nuo kitų ligų komplikacijų.  

Birštono savivaldybėje per parą nustatyti 5 nauji atvejai, sergančiųjų skaičius nepasikeitė (70), nes pasveiko net 6 asmenys. Prienų rajono savivaldybėje nustatyti 48 nauji atvejai ir bendras sergančiųjų skaičius padidėjo iki 654 asmenų. Pasveiko 710 asmenų. 

Visgi, Naujųjų metų sutikimas parodė, jog žmonių sąmonė pradeda keistis, nes kiekvieno aplinkoje atsiranda vis daugiau tų, kuriems nepavyko laimėti kovos su 2020-ųjų maru. Jau pradėjo tiksėti 2021 m. laikas. Gal šis atskaitos taškas taps vilties kibirkštėle kovoje su Covid-19? Vakcina jau pasiekė medicinos darbuotojus. Su kiekviena diena vis daugiau žmonių bus paskiepyta ir kova su koronavirusu pereis į kitą, žymiai sąmoningesnį etapą. O kol kas privaloma pasirūpinti savimi, savo artimųjų ratu, draugais, bendradarbiais. 

Gal užtenka apgaudinėti save ir kitus. Pasijutai blogai – izoliuokis, o nevaidink, kad nieko neatsitiko. Tapk pavyzdžiu kitiems ir ateitis bus šviesesnė.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti