• vasaros svente 2022 2

Covid-19 ligos atvejų daugėja, bet Prienų ligoninės skyriuje pacientų – ne

prienu_ligonine 2

kvitrina.com

Pagal Prienų ligoninės pateiktą informaciją, rajone per savaitę buvo atlikti profilaktiniai testai 421 asmeniui. Iš 378 pacientų paimti testai 115 asmenų buvo teigiami. Buvo patikrinti 43 Prienų ligoninės darbuotojai, 3 iš jiems buvo nustatytas teigiamas rezultatas. Pasak ligoninės direktorės Jūratės Milaknienės, teigiami rezultatai buvo nustatyti virtuvės darbuotojai ir dviem slaugytojoms (visoms moterims pasireiškė lengva forma).

Visgi, ligoninės vadovė pabrėžė, jog nors Covid-19 ligos atvejų daugėja, bet ligos formos pakankamai lengvos ir Covid-19 skyriuje iš 30 lovų užimtos tik 8, o reanimacijoje gydomų pacientų nėra. 

J. Milaknienė atkreipė dėmesį, jog priėmimo skyrius dirba visu pajėgumu ir ligoninėje daugėja sunkių pacientų su kitomis ligomis (ne Covid-19). Tiesa, įstaigoje tokiems ligoniams yra įrengtos tik 8 lovos, todėl nemažai jų nukreipiama į kitų rajonų ligonines (Vilkaviškio, Šakių, Jonavos, Kaišiadorių). 

Ligoninės vadovė pateikė informaciją, jog šiuo metu įstaigoje problemų dėl darbuotojų nėra. Tiesa, vieni jaunieji gydytojai išeina, kiti ateina, bet šiaip situacija stabili. J. Milaknienė paminėjo, jog praėjusieji metai gali būti baigti su teigiamu rezultatu, ir tai gera žinia.

Anot statistikos, sausio 6 d. duomenimis, Prienų rajono savivaldybėje Covid-19 liga serga 127 asmenys, Birštono savivaldybėje – 19. 

Prienų rajone tris dozes vakcinos yra gavę 6145 asmenys, dvi – 10 474, vieną – 600. Birštono savivaldybėje trimis dozėmis paskiepyta 1300 asmenų, dviem – 1760, viena – 112. 

Primename, jog Birštono savivaldybėje savo gyvenamąją vietą deklaravo 4037 asmenys, Prienų rajone – 25 466

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti