„CBet“ žaidimo kalneliai rungtynėse su „Kalevu“ įveikti sėkmingai

IMGP0392

kvitrina.com

Rugsėjo 13 d. Prienų „CBet“ krepšininkai sužaidė dar vienas kontrolines rungtynes. Šį kartą jų varžovai buvo „Kalev/Cramo“ komanda iš Estijos. Rungtynių žaidimas priminė važinėjimą kalneliais. Pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai greitai ir sėkmingai puolė (22 taškai) bei tvirtai gynėsi (7). Bet antrajame 15 taškų persvara ištirpo lyg pirmasis pavasarinis sniegas. Kėlinys buvo pralaimėtas 12 taškų (16:28) skirtumu ir po dviejų kėlinių „CBet“ pranašumas siekė tik 3 taškus (38:35).

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje įkaito. „Kalevo“ komanda pristabdė Prienų atakas ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas (54:53).

Ketvirtajame kėlinyje „CBet“ situacija tik blogėjo ir kėliniui įpusėjus komanda turėjo 5 taškų deficitą (61:66). Visgi, antroje kėlinio pusėje Prienų komanda sugebėjo perlaužti žaidimo eigą ir šventė pergalę trijų taškų skirtumu (73:70).

„CBet“ gretose vėl lyderis buvo Arnas Velička. Jo sąskaitoje 21 taškas ir net 10 atkovotų kamuolių. Deja, kaip įžaidėjas Arnas per mažai atliko rezultatyvių perdavimų (2) ir padarė net 4 klaidas.

14 taškų pelnė, atkovojo 5 kamuolių, atliko 2 blokus bei 2 kamuolius perėmė centras Skylaras Spenceris. 11 taškų į varžovų krepšį įmetė ir 7 kamuolius atkovojo Regimantas Miniotas. Gedminas Maceina pelnė 4 taškus ir atliko 3 rezultatyvus perdavimus. Ernestas Mankauskas nepasižymėjo.

Deja, šiose rungtynėse „CBet“ komanda siaubingai prastai metė tritaškius (2/12) ir tai, be jokios abejonės, turėjo įtakos žaidimui.

FIBA Box Score CBET vs KALEV 13 September

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti