„CBet“ stebuklingai išsigelbėjo rungtynėse su „Pieno žvaigždėmis“. Pergalingus taškus pelnė Laurynas Birutis

IMGP5958

kvitrina.com

Lapkričio 23 d. Prienų „CBet“ krepšininkai sukūrė stebuklą ir prastai pradėtas „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ laimėjo paskutinėmis rungtynių sekundėmis (81:79). Rungtynių eigoje Prienų komanda turėjo 14 taškų deficitą, o prieš lemiamą kėlinį – 7 taškų minusą (58:65). Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pradėjo kibiau gintis, įsivažiavo pirmąsias rungtynes žaidęs Laurynas Birutis ir „Pieno žvaigždžių“ pranašumas pradėjo tirpti. Likus iki rungtynių pabaigos 9 sek. Laurynas Birutis išvedė „CBet“ į priekį (81:79), o Lukas Uleckas blokavo paskutinį svečių metimą.

Prienų „CBet“ komandai 15 taškų pelnė Martynas Varnas (3/3 tritaškiai), 13 – Lukas Uleckas, po 10 – Mindaugas Lukauskis ir Karolis Guščikas, 9 – Laurynas Birutis. Taškus pelnė visi aikštelėje buvę žaidėjai.

„CBet“ – „Pieno žvaigždės“ 81:79 (16:19, 23:26, 19:20, 23:14)

 

IMGP5753

Košmaras tęsiasi. Prienų „CBet“ komanda vis nesuranda savo žaidimo. Padrikas ir bedantis puolimas pirmoje rungtynių pusėje leido svečiams iš Pasvalio antrojo kėlinio viduryje turėti 11 taškų persvarą (27:38), o po dviejų kėlinių pirmauti 6 taškų skirtumu (39:45).

Tiesa, aikštelės šeimininkai likus iki kėlinio pabaigos apie 1,5 min. priartėjo prie varžovų vieno taško atstumu (39:40). Deja, klaidos ir netaiklūs metimai neleido perimti iniciatyvos. Pagrindinis „CBet“ įžaidėjas Arnas Velička buvo „bedantis“ Jį pakeitęs Kerras Kriisa šiek tiek įnešė aikštelėje tvarkos, skirstė perdavimus, bet centrai neišnaudodavo jo dovanų.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandas jau skyrė 10 taškų (43:53). Prienų komandos žaidėjų rankose kamuolys lyg kokia karšta bulvė – krenta, iškrenta. Užtat svečiai – pilni energijos ir noro, ir kėlinio viduryje jau turėjo 14 taškų pranašumą (45:59). Toks komandos žaidimas privertė „CBet“ strategą paimti minutės pertraukėlę, kuri šiek tiek padavė „ugnelės“. Likus iki kėlinio pabaigos apie 35 sek. po Mindaugo Lukauskio dvitaškio komandas jau skyrė tik 6 taškai (58:64). Deja, Kerras Kriisas po nepavykusios atakos buvo nubaustas technine pražanga už repliką. Svečiai padidino savo persvarą iki 7 taškų (58:65).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Prienų komanda vėl priartėjo iki Pasvalio komandos vieno taško atstumu (66:67). Bet vėl ilgą laiką nepavykdavo persverti rezultato savo naudai. Tik likus iki rungtynių pabaigos apie vienai minutei Skylaras Spenceris po taiklios baudos išvedė Prienų komandą į priekį (78:77). Per likusį laiką įvyko tikra drama. Martynas Varnas realizavo tik vieną baudą (79:77). Svečiai išlygino rezultatą (79:79). Liko žaisti 9 sek. „CBet“ strategas išėmė iš žaidimo Skylarą Spencerį ir išleido Lauryną Birutį. Būtent L. Birutis pelnė du taškus (81:79) ir paliko Pasvalio komandos atakai 1,7 sek.

Paskutinį svečių metimą blokavo Lukas Uleckas ir „CBet“ laimėjo prastai pradėtas rungtynes (81:79).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti