„CBet“ po dviejų vulkaninių išsiveržimų bandė sukurti stebuklą, bet Kėdainiuose krito

92:88 (23:12, 17:29, 26:16, 26:31)

Sekmadienio išvyka į Kėdainius Prienų „CBet“ krepšininkams nebuvo linksma. Manto Šerniaus auklėtiniai didžiąją rungtynių dalį turėjo naikinti taškų deficitą mače su „Nevėžiu“.

Prastas pirmasis kėlinys (23:12), vulkaninės keturios minutės antrajame kėlinyje (19:5) ir Prienų komanda po dviejų kėlinių net pirmavo (40:41). Deja, šis blykstelėjimas nebuvo išvystytas. Trečiasis kėlinys buvo vėl pragaištingas, pralaimėtas 10 taškų skirtumu. Prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė 9 taškai (66:57).

Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje „CBet“ komanda pabandė sukurti dar vieną stebuklą. Prieniškiai surengė spurtą 18:10 ir likus iki rungtynių pabaigos apie 20 sek. komandas skyrė tik 3 taškai (91:88). Marquis Wright sugebėjo išspausti ginčą, suteikdamas komandai auksinę galimybę išlyginti rezultatą, bet griūdamas pats ją prarado ir „Nevėžis“ iškovojo pergalę (92:88).

Marquis Wright pelnė 19 taškų, Mindaugas Sušinskas – 18, Tom Digbeu – 16, Dominykas Domarkas – 10, Regimantas Miniotas – 10 (15 atkovotų kamuolių).

Prienų „CBet“ rungtynes pradėjo tragiškai. Metimai skriejo pro šalį, o varžovus sustabdyti nepavykdavo (7:0). Pirmuosius taškus prieniškiams po 3,5 min. nuo kėlinio pradžios pelnė Mindaugas Sušinskas (7:2). Pirmieji taškai leido „CBet“ komandai pajusti žaidimo ritmą ir po Regimanto Minioto bei Egidijaus Dimšos tritaškių „Nevėžio“ persvara smuko iki 3 taškų (13:10). Deja, perlaužti rungtynių eigos pirmuoju bandymu nepavyko – aikštės šeimininkai atsakė spurtu 8:0 (21:10) ir vėl įgijo dviženklį pranašumą. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais ir po pirmojo kėlinio „CBet“ turėjo 11 taškų deficitą (23:12).

Antrojo kėlinio pradžia vėl nuliūdino Mantą Šernių. Kėdainiškiai padidino savo persvarą iki 14 (28:14) taškų. Prienų žaidėjai suklydo 3 kartus puolime, bet atidirbo gynyboje ir rezultatas keletą minučių nesikeitė. Simas Jarumbauskas išprovokavo nesportinę pražangą, bet pataikė tik vieną baudą (28;15). Dominykas Domarkas prarado kamuolį ir bandydamas jį atgauti uždirbo nesportinę pražangą. Varžovai pataikė tik vieną baudą ir komandas vėl skyrė 14 taškų (29:15). Tom Digbeu pataikė dvitaškį (29:17). Dominyko Domarko tolimas metimas sumažino „CBet“ komandos atsilikimą iki vienženklio skirtumo (29:20). Po Tomo Digbeu klaidos komandas vėl skyrė 13 taškų (35:22). Likusias keturias antrojo kėlinio minutes Manto Šerniaus auklėtiniai sužaidė lyg išsiveržęs vulkanas. Justino Jogmino ir Dominyko Domarko tritaškiai, 3 atakos, kurios pasibaigė dėjimais iš viršaus, Tomo Digbeu dar vienas tolimas metimas ir dvitaškis. Mindaugo Sušinsko pelnė du taškus ir po dviejų kėlinių „CBet“ jau priekyje (40:41).

Deja, po didžiosios pertraukos pratęsti spurtą nepavyko. Nors trečiasis kėlinys prasidėjo viltingai – Mindaugas Sušinskas pelnė tritaškį (40:44). Vėl prasidėjo klaidos, o jas darė Marquis Wright ir Mindaugas Sušinskas. „Nevėžis“ pasinaudojo šia situacija ir atgavo iniciatyvą (50:44). Likus apie dviem minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 12 taškų (63:51). Po trijų kėlinių „CBet“ turėjo 9 taškų deficitą (66:57).

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas tikrai pakuteno nervus abiejų komandų sirgaliams. Kėliniui įpusėjus „Nevėžis“ pirmavo 11 taškų skirtumu (81:70), likus iki rungtynių pabaigos apie 2 min. – 10 taškų (89:79). Ir tada Prienų komanda sugebėjo grįžti į žaidimą (91:88). „Nevėžis“ paėmė minutės pertraukėlę ir pradėjo ataką. Marquis Wright sugebėjo išspausti ginčą, o kartu ir galimybę išlyginti rezultatą. Bet atakos metu įžaidėjas paslydo ir prarado kamuolį. „Nevėžis“ surengė ataką. Ją sustabdęs Regimantas Miniotas buvo apdovanotas nesportine pražanga. Ir tai buvo viskas. Kėdainiuose patirtas pralaimėjimas (92:88).

Kas jūsų pasirinkimas pakartotiniame balsavime į Seimą?