Antroje rungtynių pusėje spurtavę prieniškiai įtikinamai įveikė svečius iš Ukmergės

Vasario 20 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai savo arenoje žaidė RKL čempionato rungtynes su Ukmergės „Olimpo“ komanda. Sunkiai įsivažiavę (6:10) Pauliaus Ivanausko auklėtiniai po dviejų kėlinių vos sugebėjo sukrapštyti 5 taškų pranašumą (42:37). Tiesa, po didžiosios pertraukos aikštelės šeimininkai jau pilnai kontroliavo žaidimą ir įveikė varžovus 20 taškų skirtumu (92:72). Rungtynių eigoje komandas skyrė ir 29 taškai (92:63).

Arnas Tilindė pelnė 23 taškus, Mantvydas Gečionis ir Gediminas Maceina – po 15, Mantas Gūžys -14. Šiose rungtynėse Prienų komandos žaidėjai tritaškius mėtė 68 % taiklumu (13/19).

IMGP4651

CBet-KKSC- U.Olimpas 92:72 (18:16, 24:21, 27:17, 23:18)

Rungtynių eiga

Pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai ir svečiai daugiau šaudė pro šalį, nei pataikydavo į krepšius. Svečiai kėliniui įpusėjus turėjo 4 taškų persvarą (6:10). Tiesa, Gedimino Maceinos ir Manto Gūžio tolimi metimai leido Prienų komandai pirmą kartą išeiti į priekį (12:10). Dar po vieno G. Maceinos tritaškio aikštelės šeimininkai pirmavo trijų taškų skirtumu (15:12). Bet svečiai surengė dvi sėkmingas atakas ir vėl išėjo į priekį (15:16). Kėlinio pabaigoje Mantas Gūžys pataikė dvitaškį ir Prienų komanda užbaigė pirmąjį kėlinį turėdama vieno taško pranašumą (17:16).

IMGP4424

Antrojo kėlinio pradžioje po Ernesto Mankausko taiklaus vieno baudos metimo ir Manto Gūžio tritaškio prieniškiai įgijo 3 taškų pranašumą (21:18). Svečiai sumažino skirtumą iki vieno taško (23:22). Dar dvi  aikštelės šeimininkų tolimos bombos ir jie pirmauja 9 taškais (33:24). Deja, spurtas užgeso, ir Ukmergės komanda vėl sumažino skirtumą iki vieno taško (36:35). Komandos apsikeitė taikliais metimais (38:37). Kėlinio pabaigoje Mantvydas Gečionis pataikė tritaškį, uždirbo baudos metimą ir po dviejų kėlinių Prienų „CBet-KKSC“ įgijo 5 taškų persvarą (42:37).

IMGP4339

Trečiasis kėlinys prasidėjo galingu spurtu ir per dvi minutes Pauliaus Ivanausko auklėtiniai įgijo 11 taškų pranašumą (51:40). Minutės pertraukėlė Ukmergės „Olimpo“ situacijos nepakeitė. Po Tomo Janušausko dvitaškio komandas skyrė 12 taškų (55:43). Svečiai sumažino Prienų komandos pranašumą  iki 8 (55:47). Bet aikštelės šeimininkai neleido varžovams perimti iniciatyvos ir po Arno Tilindės prasiveržimo bei baudos metimo Prienų krepšininkai įgijo 15 taškų persvarą (64:49). „Olimpas“ paėmė minutės pertraukėlę. Po jos Mantvydas Gečionis įsūdė tritaškį (67:49). Po trijų kėlinių Prienų krepšininkai išsaugojo 15 taškų pranašumą (69:54).

IMGP4352

Ketvirtajame kėlinyje tęsėsi Pauliaus Ivanausko auklėtinių bėgimas į priekį. Du Ernesto Mankausko ir Dariaus Kuzmicko tritaškiai leido aikštelės šeimininkams įgyti 25 taškų pranašumą (82:57).  Atėjo laikas varžovų baudos aikštelėje šeimininkauti Arnui Tilindei. Po jo 6 iš eilės pelnytų taškų „CBet-KKSC“ persvara padidėjo iki 26 taškų (88:62). Likus iki rungtynių pabaigos apie 1 minutei po Ernesto Mankausko prasiveržimo komandas skyrė 29 taškai (92:63).

Deja, per paskutinę minutę svečiai pelnė 9 taškus ir sumažino skirtumą iki 20 taškų (92:72).