•  

     

     

     

„CBet-KKSC“ strategas: „Padarėme išvadas ir išėjome žaisti su ypatingu užtaisu“

IMGP4411 2

 kvitrina.com

 Po pralaimėtų RKL „B“ atkrintamųjų varžybų pirmųjų aštuntfinalio rungtynių su Gargždų komanda Prienų „CBet-KKSC“ strategas Paulius Ivanauskas sakė, jog rungtynės iš dalies buvo pralaimėtos, nes ketvirtajame kėlinyje už 5 pražangas aikštelę paliko Arnas Tilindė ir Tomas Janušauskas.

Pirmųjų rungtynių statistika rodo, kad varžovai per visas rungtynes prasižengė tik 9 kartus, o Prienų komanda net 26. Labai keista pražangų proporcija, kuri, be jokios abejonės, galėjo turėti įtakos rungtynių galutiniam rezultatui. Įdomu, ar teisėjai vienodai traktavo įvykius prie abiejų krepšių.

Antrosiose rungtynėse pražangų proporcija šiek tiek sumažėjo (20 – Gargždai, 13 – Prienai) ir tai iškart atsiliepė į „CBet-KKSC“ centrų rezultatyvumui (A. Tilindė – 28 taškai, Tomas Janušauskas – 22). Abu centrai kartu gavo tik 5 asmenines pražangas. Geras ir protingas Prienų komandos žaidimas suteikia vilčių, kad trečiosiose aštuntfinalio rungtynėse bus iškovota pergalė ir komanda įveiks aštuntfinalio barjerą. Tiesa, „CBet-KKSC“ strategas Paulius Ivanauskas po įtikinamos pergalės Gargžduose teigė, jog viskas prasideda iš naujo. Anot trenerio, varžovo gretose žaidžia du krepšininkai, kurie atstovauja NKL komandai, todėl lemiamos rungtynės bus nervingos ir laimės tas, kuris geriau susitvarkys su įtampa.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti