•  

     

     

     

     

„CBet-KKSC“ stovykloje nusivylimo nuotaikos – pralaimėtos „laimėtos“ rungtynės

IMGP5102

 kvitrina.com


Spalio 17 d. Prienų „CBet-KKSC“ komanda pirmąsias RKL „A“ diviziono namų rungtynes žaidė su Vilniaus „Rivilė“ krepšininkais. Įspūdingai pradėtos rungtynės dėl gero aukštaūgių „maitinimo“ kamuoliais (29:14) suteikė vilčių, kad bus iškovota pirmoji pergalė šiame sezone. Toks jausmas buvo ir likus minutei iki antrojo kėlinio pradžios, nes Prienų krepšininkai turėjo 18 taškų persvarą (45:27). Deja, po dviejų kėlinių komandas skyrė jau tik 11 taškų (45:44) ir tai rodo, jog „CBet-KKSC“ komandai pradėjo slysti iniciatyva iš rankų. Tiesa, trečiojo kėlinio viduryje aikštės šeimininkai dar pirmavo 12 taškų skirtumu (53:41). Bet situacija jau keitėsi ne į gerą. Vilniečiai kėlinio gale sumažino skirtumą iki 3 taškų (59:56). Dariaus Kuzmicko dvitaškis padidino skirtumą iki 5 taškų ir po trijų kėlinių „CBet-KKSC“ pirmavo rezultatu 61:56.

Ketvirtajame kėlinyje vyko apylygė kova. Prieniškiai vis sugebėdavo pirmauti 3–6 taškais. Likus iki rungtynių pabaigos apie 3 min. komandas skyrė 6 taškai (78:72). Deja, per vieną minutę svečiai ne tik panaikino atsilikimą, bet ir išėjo į priekį (78:79). Mantas Jančiauskas išlygino rezultatą (79:79). Deja, paskutinės rungtynių sekundės nebuvo sėkmingos Prienų komandai. Klaidos – ir svečiai įgijo 4 taškų persvarą (79:83). Mantvydas Gečionis pataikė tritaškį (82:83). Bet tai buvo vėjo gaudymas plačiame lauke, nes iki rungtynių pabaigos buvo likę tik 3 sekundės. Pražanga beviltiškoje situacijoje tik padidino svečių persvarą iki trijų taškų (82:85).

Šis pralaimėjimas labai skaudus. Komanda žaidė neblogai, bet sudėtingose situacijose bandymas veikti pavieniui nedavė naudos. Komandinio žaidimo daigai buvo matomi tik pirmajame kėlinyje, o vėliau asmeniškumai nugalėjo. 

Prienų „CBet-KKSC“ komandai po 18 taškų pelnė Arnas Tilindė (11 atkovotų kamuolių) ir Gediminas Maceina, 16 – Tomas Janušauskas (10 atkovotų kamuolių), 12 – Mantvydas Gečionis.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti